1Tap Cleaner Pro
1Tap Cleaner Pro

1Tap Cleaner Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Sam Lu

1Tap Cleaner Pro İndir

Android telefonunuzun hafızası tıka basa dolduysa ve artık ağırlaşmasından ya da yeni uygulama yükleyememekten şikâyetçiyseniz 1Tap Cleaner Pro uygulaması ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü bu program tüm önbelliğinizi, arama geçmişinizi, arama günlüğünüzü ve daha bir çok şeyi tek tıkla temizleyecektir.

 

1Tap Cleaner Pro apk ile telefonunuzun önbellek ve veri dosyalarını temizleyerek kendinize daha fazla alan açabilirsiniz. 5 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaşan bu program kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Bu program ön bellek temizleyici, geçmiş temizleyici, arama/mesaj günlüğü temizleyici, varsayılan temizleyici ve SD cleaner gibi özellikler taşımaktadır.

 

Temizlediği alanlar oldukça geniştir. Mesela bir uygulamayı varsayılan açıcı olarak atadıysanız, onu bile temizler! En güzeli ise bu program için telefonunuza ROOT yapmak zorunda değilsiniz! 1Tap Cleaner Pro indirme işlemi için Google Play Store üzerinden ortalama 10 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekir.

 

Harika bir RAM temizleyici olan bu Android uygulaması tüm kullanıcılar için gereklidir. Tek tıkla tüm önbelleği, arama ve tarayıcı geçmişini, arama günlüğünü (gelen, giden, cevapsız, sık kullanılan kişiler) temizler. Tüm varsayılan uygulamaları kaldırır. Ana sayfa için widget ön belleği ve müsait alanı gösterir. Depolama alanınız azalınca otomatik olarak temizlemeye başlar. Daha pek çok özelliği için hemen kullanmaya başlayın. Eminiz siz de çok memnun kalacaksınız.

 

 

Bir önceki yazımız olan Snapseed başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?