Alarmy Alarm Uygulamasını İndir | Süper Uygulama Alarmy Alarm Uygulamasını İndir | Süper Uygulama
Alarmy Alarm Uygulamasını İndir

Alarmy Alarm Uygulamasını İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Alarmy İndir

Alarmy, Android telefonlar ve tabletler için üretilen profesyonel alarm uygulamalarından biridir. Sabah kalkmakta zorlanıyorsanız ve kendinize sizi daha iyi uyandırabilecek bir alarm arıyorsanız Alarmy (Sleep If U Can) uygulaması tam size göredir.

Alarmy apk gece geç yatıp sabah kalkmakta zorlananlar ya da erken yatmış olsa dahi saatlerce uykuya dalamayıp uykusuz kalanlar ve işe uykusunu alamadan gidenler için geliştirilmektedir. Sürekli alarmınızı erteliyor ve bu yüzden işlerinize gecikiyorsanız daha profesyonel bir alarm sistemine ihtiyacınız var demektir. Alarmy indirerek bu sorununuza çözüm getirebilirsiniz.

Alarmy Android uygulaması ile işe geç kalma endişesiyle uyumaya çalışmanıza gerek kalmayacak. Hem uyumayı hem de uyanmayı garantileyeceksiniz. Programın rakiplerine göre çok enteresan özellikleri vardır. Alarmı durdurmanız için yapmanız gereken birkaç seçeneği kullanmalısınız.

Ya belirlediğiniz bir yerin fotoğrafını çekmelisiniz, ya telefonu sallamalısınız, ya matematik problemleri çözmelisiniz ya da Barkod/QR modunu kullanmalısınız. Bu yöntemlerin hangisini seçerseniz seçin uyguladıktan sonra uykuya geri dalmanız mümkün değildir.

Uygulamanın ayarlar kısmı da oldukça geniştir. Zil sesi, tekrarlanma günleri, saat ve titreşim bilgilerini ayrıntılı olarak girebilirsiniz. Ses düzeyini artırabilir, hoparlörü kullanabilir, tema değiştirebilir, bildirimleri ayarlayabilir, otomatik susmayı açabilirsiniz. Sıcaklık birimi, erteleme, konum, kapatmayı önleme gibi pek çok özellik sayesinde alarmınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Hadi siz de daha fazla güne başlamamak için Alarmy (Sleep If U Can) programını kurun. Uyuyun, uyuyabilirseniz!

 

 

Bir önceki yazımız olan UpCall başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Alarmy Alarm Uygulamasını İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.