Amazon Photos İndir
Amazon Photos İndir

Amazon Photos İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Amazon Mobile LLC

Amazon Photos İndir - Fotoğraf Yedekleme

Fotoğraflarınızın yedeğini almak ve istediğiniz anda yedeklemeniz için hazırlanan Amazon Photos indirmek için sitemizdeki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

Amazon Photos sayesinde tüm platformlardaki fotoğraflarınızı düzenleyebilir, paylaşayabilir ve en önemlisi yedekleyebilirsiniz. Amazon gibi dev bir şirketin sunduğu bu hizmeti kullanmak isteyebilirsiniz, alışveriş sitesi ve çeşitli hizmetlerinin dışında Amazon, dünyanın en büyük ve kapsamlı sunucularını da bünyesinde barındırmaktadır. Bu başarılı ve güvenli sunucular fotoğraflarınızın güvenle saklanacağı yerlerdir.

Android işletim sistemi ile çalışan tüm akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz uygulama, cihazınızda yer kalmadığında fotoğraflarınızı yedeklemenizi sağlıyor. Amazon Prime üyeleri ise uygulamayı tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Uygulama sayesinde tüm fotoğraflarınıza tek cihaz üzerinden bakabiliyor ve paylaşım yapabiliyorsunuz.

Amazon Prime Nedir?

Amazon Prime ilk olarak 2005 senesinde Amerika’daki kullanıcılar için aktif olmuş ve sonrasında tüm dünyadaki Amazon sitelerinde aktif olarak kullanılmaya başlamıştır. Amazon Prime, kullanıcılarına aylık/yıllık ücretler karşılığında aynı gün veya ertesi gün kargo teslimatı garantisi verir ve Prime’a özel olan Amazon Photos gibi hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirlik verir.

Kullanıcıların yıllık ücret karşılığında sınır olmadan tüm siparişleri aynı gün veya ertesi gün teslim edilir. Türkiye’de henüz bu hizmetin faydalarından yararlanamıyoruz, ek servisler kullanılabilir olsa da kargo konusunda böyle bir destek henüz bulunmuyor. Prime’a özel olarak sunulan indirimlerden ve kampanyalardan ise yararlanabiliyoruz. Ancak yurtdışında bir adrese teslimat yapılmasını istersek yine bu hizmetten faydalanabiliyoruz.

Amazon Photos Android İndir

Video ve fotoğrafları telefononunuzdan belirli aralıklarla otomatik olarak yedekleyen uygulama isterseniz, çektiğiniz fotoğrafların anında yedeğini alıp güvenilir sunuculara aktarabiliyor. Böylece fotoğraflarınızı güvende tutabiliyor ve sorunsuz bir şekilde tekrar istediğinizde erişebiliyorsunuz. Buna ek olarak, telefonunuzdaki depolama alanını boş tutmak için alternatif olarak da kullanılabilir. 30 gün süresince ücret ödemeden demene şansınız olan servisi beğenmezseniz, aboneliğinizi iptal edebiliyorsunuz. Güvenli bulut fotoğraf depolama servisi sayesinde akıllı cihazlarınızdaki ve bilgisayarınızdaki fotoğraf ve videolarınız güvende olacak.

Ücretsiz deneme sürümünü sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilir ve Amazon Photos uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. Fotoğraf yedekleme uygulamaları arasında başarılı bir yeri olan yapımı denemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Amazon Photos İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?