App Lock
App Lock

App Lock

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    DoMobile Lab

App Lock İndir

App Lock adı üzerinde uygulama kilitleme ve koruma uygulamalarından biridir. Uygulama şifre koyma uygulamasına pek çok nedenden dolayı ihtiyacınız olabilir. Mesela, aileniz telefonunuza şifre koymanızdan rahatsız oluyorsa siz de kullandığınız uygulama şifre koyarak, uygulamanın kendi özelliği olduğunu söyleyip onları kandırabilirsiniz.

App Lock apk şu ana kadar 100 milyondan fazla indirilmiştir. Program hem kişisel bilgileri hem de telefon içerisindeki uygulamalara şifre koyarak erişim kısıtlaması imkânı veriyor. Özellikle Whatsapp uygulaması için App Lock apk indirmeye ihtiyaç duyuluyor. Çünkü bilirsiniz ki, günümüzde en özel bilgilerimiz Whatsapp konuşmalarımızda yer alıyor. Eğer siz App Lock programı ile Whatsapp’a şifre koyarsanız her girişinizde sizden şifre isteyecektir. Şifreyi bilmeyen hiç kimse konuşmalarınızı göremeyecektir.

Programın diğer güzel özelliklerinden biri de siz istemediğiniz sürece silinmesine izin vermemesidir. Ayrıca görev yöneticisi tarafından görüntülenmez. Sizin yetkiniz ve şifreniz olmadan başkası tarafından silinmesi mümkün değildir. Bu yüzden ilk başta kullanacağınız şifre her daim hatırlayabileceğiniz kodlardan oluşmalıdır. Eğer şifrenizi unutursanız format atmak zorunda kalabilirsiniz.

Artık telefonlarımız her yerde olduğu için onlara sahip çıkmak daha da zorlaştı. Kimsenin bilmemesi ve görmemesini istediğimiz bilgiler çoğu zaman masanın üzerinde durabiliyor. Özel hayatımıza dair tüm bilgileri içeren telefonlarımız kolayca başkalarının eline geçebiliyor. Özellikle kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız ve telefonunuzun çalınmasından endişe duyuyorsanız mutlaka App Lock şifre koyma uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde önemli gizli ve verilerinizi kilit altında tutabilirsiniz. App Lock apk kullandığınız uygulamaların yanı sıra fotoğraflarınızı, videolarınızı, mesajlarınızı ve notlarınızı da şifrelemenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?