Avira Phantom VPN
Avira Phantom VPN

Avira Phantom VPN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Avira GmbH

Avira Phantom VPN İndir

AVL Antivirüs uygulaması Android cihazınızı online olarak virüslerden ve tehdit edici yazılımlardan korur. Eğer siz de bir Android kullanıcısıysanız telefonunuzun çok rahat bir şekilde virüs kapmaya meyilli olduğunu bilirsiniz. Bu konuda hassas davrandığınız için de her virüs programını kullanmak istememeniz çok normaldir. Virüs programının hem sağlam olması hem telefonunuzun bataryasını hızlı bir şekilde tüketmemesi hem de hafızasında fazla yer kaplamaması çok önemlidir.

 

Avira Phantom VPN için her ne kadar en iyi Android virüs programı olduğunu söyleyemesek de antivirüs testlerinden başarıyla geçen bir program olduğu için Android kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tamamen ücretsiz olan bu program, telefonunuzda hızlı bir koruma kalkanı yaratır. Yeni uygulamalar yüklediğiniz anda onu tarar ve kötü yazılımları tespit ederek siler.

 

Tamamen ücretsiz olan bu programın dil desteği İngilizcedir. Android 2.1 ve üzeri güncellemeler için uygundur. Dosya boyutu yaklaşık 9.8 MB’tır. Eğer siz de Android telefonunuz için başarılı bir antivirüs programı arıyorsanız sitemizden AVL Antivirüs indirerek deneyebilirsiniz. Diğer virüs yazılımları kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasa da kesin sonuç olarak cihaz güvenliği sağladığından  rahat olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan vShare başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Avira Phantom VPN

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?