AZ Screen Recorder
AZ Screen Recorder

AZ Screen Recorder

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Hecorat

 • Versiyon:

  4.6

 • Minimum Sürüm:

  4.0

AZ Screen Recorder İndir

AZ Screen Recorder android Lollipop işletim sistemi kullanıcıları için vazgeçilmez bir uygulamadır. Çünkü bu uygulama sayesinde istediğiniz videoyu istediğiniz kalitede üstelik telefonunuza root işlemi yapmadan indirebilirsiniz. Rootsuz ekran videosu kaydetme uygulamasını biraz daha yakından tanıyalım.

AZ Screen Recorder apk indirme işlemini sitemiz superuygulama.com adlı sitemizden yapabilirsiniz. Uygulamanın gözle görülemeyen hataları için güncellemeler geldiği zaman biz de linkimizi güncelleyeceğiz.

 

AZ Screen Recorder uygulamasının tek olumsuz özelliği android telefon ya da tabletinizin güncellemesi 5.0 ve üzerinde olması gerekmektedir. AZ Screen Recorder; Android 5.0 ile birlikte izin verilen android cihazı rootlamadan video çekimi yapma özelliğini kullanıcılarına sunar. Bu sayede telefonunuz ya da tabletiniz garanti dışı kalmadan onun üzerinden videolar kaydedebilirsiniz.

 

AZ Screen Recorder apk tamamen ücretsiz bir kullanım sağlar. Depolama alanınız izin verdiği sürece sınırsız video kaydı yapabilirsiniz. Üstelik bu videolara watermark ya da dijital imzalar eklenmemektedir. Çoğu zaman kullanmaktan vazgeçmemize neden olan reklamlara AZ Screen Recorder sayesinde son veriyoruz. Videolarda mikrofondan ses kaydedebilirsiniz.

 

Bu uygulamanın rakiplerinden en önemli farkı ise; video kayıt aşamasında videoyu durdurup daha sonra devam etmenize olanak sağlamasıdır. Üstelik AZ Screen Recorder bütün kayıt işlemlerini Android cihazınız üzerinden gerçekleştiriyor ve telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlamanızı gerektirmiyor. Daha ne olsun?

Meteryal tasarımını kullanan AZ Screen Recorder kolay anlaşılır bir arayüze sahiptir. Uygulama içerisinden video kayıt ayarlarını yapabilirsiniz. Video kalitesini ve diğer kayıt seçeneklerini de değiştirebiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Fake GPS başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  AZ Screen Recorder

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?