Battery Saver Pro
Battery Saver Pro

Battery Saver Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Battery Saver Pro

Battery Saver Pro İndir

Battery Saver Pro uygulaması, adı üzerinde bataryanızı profesyonel olarak kaydeden yani korumaya alan bir uygulamadır. Android telefon ya da tabletinizin şarjının çabuk bitmesinden şikâyetçiyseniz bu programı daha yakından tanımak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

 

Battery Saver Pro apk telefon ya da tabletinizin bataryasını çabuk bitmesini önlemek için geliştirilmiş bir programdır. Google Play Store’da 2.5 TL gibi bir fiyata satılan bu uygulamayı web sitemiz www.superuygulama.com üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Battery Saver Pro ücretsiz full apk dosyası için indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

 

Programın başarılı olduğuna dair pek çok özellik bulunmaktadır. Bu sunduğu özellikler ile batarya kullanım sürenizi 2 – 4 kat arasında uzatabilmektedir. Battery Saver Pro Android uygulaması aynı zamanda size sağladığı farklı tasarruf modları ile kendi seçiminizi yapmanıza da olanak tanımaktadır.

 

Bu uygulama ile size sunduğu pek çok kısayol uygulamasını kullanarak tablet ya da telefonunuzu daha işlevsel hâle getirebilirsiniz. Battery Saver Pro aynı zamanda gereksiz dosya temizleme, önbellek temizleme, uyku modu, göre sonlandırıcı gibi anti-virüs program özelliği de taşımaktadır.

 

Kısacası kendinize bir pil koruma programı / pil koruyucu arıyorsanız Battery Saver Pro kullanmanızı gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Basit ve sade ara yüzü sayesinde kullanımı oldukça basittir. Hiç zorluk yaşamadan Türkçe dil desteği ile de kısa sürede programı nasıl kullanmanız gerektiğini çözebilirsiniz. Artık telefonunuzu günde 3 kere şarj etmek zorunda kalmayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Mobogenie başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?