Biis | Süper Uygulama Biis | Süper Uygulama
Biis

Biis

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Mobilonn

 • Versiyon:

  1.1.0

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Biis İndir

Ülkemizde tercih edilen birçok iş arama portalı yakın bir tarihte çok farklı bir uygulama daha dahil oldu. Biis adındaki uygulama, pazarlama ve istihdama yeni bir nefes getirme planıyla yola çıktı ve heyecan yarattı.

Uygulama, iş vermek ve almak isteyenlerin, gereksinimlerini esnek ve açık bir platform üzerinden karşılamaya çalışıyor. Şimdi, hep birlikte bu uygulama yakından bakalım.

biis uygulaması, sıradan iş arama uygulamalarından farklı bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Bunun asıl sebebi, diğer platformların tersine işveren ve çalışan arasındaki aracıları devreden çıkarması. Bu ne anlama geliyor?

Uygulama ile ufak işler yaparak gelir elde edebiliyorsunuz. Biis’i kullanan kişiler, uygulama üzerinden aldıkları görevleri yaparak nakit gelir elde edebiliyorlar. Bu kazançlar kullanıcıların hesaplarına kısa sürede aktarılıyor.

Uygulamanın güzel taraflarından biri gereken görevleri tanımlayan kişilere işveren olma şansı verilmesi. Yani kullanıcılar istediklerinde işveren istediklerinde çalışan olabiliyorlar. Uygulama, esnek çalışma saatleri sunuyor ve ihtiyaç olması halinde bu saatleri değerlendirmek isteyenlere iş fırsatı verirken, kısa süreli iş yoğunluklarını geçici süre ile asiste etmek isteyenlere de mantıklı bir çözüm sunuyor.

Ülkenin en geniş istihdam kadrosunu kurma amacıyla yola çıkan uygulama, son derece basit bir çalışma mantığına sahip. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulama, indirilmesinin ardından basit bir hesap oluşturularak kullanılabiliyor. Sonrasında kullanıcıların kişisel özellikleri ve lokasyonlarına göre uygun görevler dağıtılıyor.

Yan gelir elde etmek isteyenler bu uygulamayı sitemiz üzerinden indirebilirler.

Bir önceki yazımız olan UVLens başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Biis

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.