Bil ve Fethet İndir
Bil ve Fethet İndir

Bil ve Fethet İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  THX Games Zrt.

 • Versiyon:

  20180903

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

Bil ve Fethet İndir

Bilgi ve eğlence oyunları kategorisinde adını duyurmayı başaran Bil ve Fethet, adının da durumu özetlediği gibi uygulama üzerindeki sorulara verdiğiniz cevaplarla farklı yerlere hakim olmanız üzerinden ilerliyor. Farklı türleri birleştirmiş olduğu için dikkat çeken yapım, oynanış mekanikleriyle de beğeniliyor. Yoğun bir günde, vakit öldürmek ve rahatlamak istediğinizde oyuna giriş yapıp, verilmi vakit geçirebilirsiniz. Bil ve Fethet indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanmanız yeterli olacaktır.

Test oyunu olarak da kategorize edebileceğimiz Bil ve Fethet, oyuncuları testler üzerinden oyuna bağlıyor. Karşınıza çıkan soruları doğru yanıtlarsanız yeni yerleri ele geçiriyor, bunun haricinde işgal edip sahip olduğunuz yerleri de yıkabiliyorsunuz. Tekrar inşa etme mekaniği ile oyunu kendinize göre kişiselleştirebiliyorsunuz.

Bil ve Fethet Android

Stratejik düşünme yeteneklerinizi ortaya koyduğunuz yakımda oyun sırasında sıralamaya girebiliyorsunuz. Farklı oyuncuların ve sizin puanınızla birlikte ortaya çıkan grafik, oyun esnasında skorunuzu takip etmenize fırsat veriyor. Bu tablonun rekabetin artmasında da önemli rol aldığını belirtelim. diğer oyuncuların sizi geçtiğini gördüğünüzde daha fazla soruyu yanıtlayıp, yetişmeye çalışabilirsiniz.

Yarışmalara katılmanızı gerektiren tablo, düzenlenen turnuvalar sayesinde sizlere ödüller de kazandırıyor. Farklı oyuncular arasında ne durumda olduğunuzu görmek istiyorsanız, bunu yapabilmek için turnuvalara katılabilirsiniz. Bil ve Fethet Android oyun ödülleri ile oynanışın çok daha zengin bir hal aldığını da belirtelim.

Sıralamada yükselip, daha iyi bir lige geçiş yapabilir ve rakiplerinizi bilginizle geçerek şampiyonluğa erişebilirsiniz. Tamamen özgün bir tarzı bulunan oyun, rekabeti de oyuna entegre etmeyi başarmış.

Bil ve Fethet oyunu,  büyüyen kitlesiyle ittifaklara da kapı açıyor. İttifak kurma özelliği, dostlarınızla birlikte rakiplerinize karşı mücadele etmenizi daha kolay hale getiriyor. Yeni bir ittifak kurup, rekabetçi sıralamadaki yerinizi alabilir veya başka bir ittifağa dahil olabilirsiniz. Böylece güçlü rakiplere karşı arkadaşlarınızla birlikte mücadele edebilirsiniz.

Kişiselleştirme seçenekleri de sunan oyun, kendi alanınızı dilediğiniz gibi oluşturmanıza izin veriyor. Bunun doşında özelleştirilebilir şeyler bununla sınırlı değil. Köyünüzü geliştirebilir, binalarınızı sağlamlaştırabilir, kendi avatarınızı oluşturabilirsiniz. Tüm bu özelliklerden faydalanmak için sitemizdeki bağlantıları kullanarak Bil ve Fethet Android oyununu indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Bil ve Fethet İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?