BiP Messenger
BiP Messenger

BiP Messenger

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Lifecell Ventures Cooperatif U.A

 • Versiyon:

  3.34.11

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

BiP Messenger İndir

Android akıllı telefonlarda en çok tercih edilen uygulamarın görüntülü konuşma ve anlık mesajlaşma uygulamaları olduğunu biliyoruz. Bu kategoride çok fazla seçenek bulunuyor. Turkcell’in geliştirdiği BiP Messenger ise Türkiye’de tercih edilmeye başlanan bir alternatif uygulama. Özellikle operatörün sunduğu imkanlar ve kampanyalarıyla kullanıcı çekmeye çalıştığı uygulamaya yakından bakalım!

Detaylı bilgilere geçmeden önce BiP Messenger uygumalasını sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğinizi hatırlatalım.

Uygulama üzerinde anlık mesajlaşma kullanımını, WhatsApp gibi popüler uygulamalarda bulunan özelliklerle özelleştirmek mümkün kılınmış. Sesli mesajlari konum gönderme, okun ve gönderildi semboller vb tüm özellikler bu uygulamada da bulunuyor. WhatsApp’tan geçiş yaptığınızda bir eksiklik duymuyorsunuz. Görebileceğiniz tek eksiklik bu uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınız olabilir.

Uygulamanın sunduğu farklı bir özellik ise kaybolan mesaj. Bu özellik ile seçtiğiniz sürede ortadan kalkacak bir mesajı karşı tarafa iletebiliyorsunuz. Buna ek olarak popüler uygulamalarda gördüğümüz bir hizmet olan web servisleri, BiP uygulamasında da mevcut. Yani sohbetlerinizi bilgisayar veya tabletinizden sürdürmek istediğinizde Bipweb uygulamasını kullanabiliyorsunuz.

Grup görüntülü sohbet özelliği bulunan uygulama 6 kişiye kadar görüntülü sohbet yapmanıza imkan veriyor. Bu özellik Android kullanıcılarının işine yarayabilir ancak iOS 12 güncellemesinden sonra FaceTime 32 kişiye kadar toplu görüntülü görüşme özelliği sunacağı için iPhone kullanıcıları için bu özellik bir anlam ifade etmeyecektir.

Uygulama üzerinden çeşitli stickerlar ve farklı emojiler de bulunuyor. BiP Messenger’ı tercih edenler, kendi düşüncelerini aktaran emojileri kullanmayı oldukça seviyorlar. Turkcell’in servisin de bunu yapmak mümkün. iMessage’daki etiketlere benzer bir sistem bu uygulamada da bulunuyor.

Eski MSN günlerinden kalan bir özellik olan “titreşim gönderme” bu uygulamada da bulunuyor. Sohbet ettiğiniz kişinin size daha hızlı dönüş yapmasını istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Sohbet etmek istemeseniz bile karşınızdakiyle alay etmek için bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Turkcell abonesi olmayan kişiler de uygulamadan faydalanabiliyor ancak Turkcell abonesi olanların avantajları da bulunuyor. Eğer Turkcell hat sahibiyseniz uygulama üzerinden yaptığınız işlemler için internet kotanız azalmıyor.

Turkcell kullanmayan kişilerin de uygulamadan faydalanabilmesiyle popülerliği artan bu uygulamayı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve farklı bir anlık mesajlaşma uygulaması deneyimleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  BiP Messenger

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?