Call Recorder
Call Recorder

Call Recorder

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Appliqato

Call Recorder Apk İndir

Call Recorder, adı üzerinde bir çeşit ses kaydedicidir. Yani yaptığınız telefon görüşmelerini kaydedip sonradan dinlemenizi sağlar. Bu programı pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Eğer ilginizi çektiyse yazımızı okumaya devam edin.

Call Recorder apk Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen bir uygulamadır. Bu cihazlarda yapılan konuşmalardaki sesleri kaydetmeye yarar. Google Play Store’da yaklaşık 8 TL gibi bir fiyatla satın almanız gerekirken, web sitemiz www.superuygulama.com ‘dan ücretsiz Call Recorder indirme şansına sahipsiniz.

 

Call Recorder ücretsiz full apk programı pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Yani sadece konuşmanızı kayıt etmekle yetinmek zorunda değilsiniz. Bu program sayesinde yaptığınız konuşmaları gruplandırabilir, ses kayıtlarınıza notlar ekleyebilirsiniz. Özellikle telefon sapığı ile uğraşan kişiler için çok kullanışlı bir programdır. Bu şekilde sizi rahatsız eden kişilerin aramalarını kaydedip, ses kayıtlarını onlara karşı kullanabilirsiniz.

 

Call Recorder full apk Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile uyumlu bir programdır. Biz çevremizde eşinden boşandığından dolayı çocuklarından uzak yaşayan annelerin, çocuklarının seslerini tekrar tekrar dinlemek için, farklı şehirlerde yaşayan ya da asker yolu bekleyen aşıkların, sevgililerin seslerini istedikleri zaman duymak için kullandıklarını gördük. Google Play’de 100.000’e yakın indirme yapıldığını da hesap edecek olursak, bu program gerçekten bir harika!

 

Viktor Degt stüdyosu tarafından hazırlanan Call Recorder uygulamasını hangi amaçla kullanacağınız tamamen size kalmış. Eğer siz de bir Android kullanıcısı iseniz kenarlarda bir yerlerde mutlaka saklayın.

Bir önceki yazımız olan Battery Saver Pro başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?