Camera FV-5
Camera FV-5

Camera FV-5

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    FlavioNet

Camera FV-5 Apk İndir

Camera FV-5 Android kullanıcılar için harika bir kamera programıdır. Eğer telefonunuzun kamera özelliklerinden memnun değilseniz ya da son güncellemeler yüzünden fotoğraf çekme kalitesinin düştüğünü düşünüyorsanız Camera FV-5 apk ile tanışma vakti gelmiş demektir.

 

Bildiğiniz gibi akılı telefonlar gün geçtikçe çok daha iyi özelliklere sahip olmakta ve bir telefonun yapması gerekenden daha fazlasını yapabilmektedirler. Bu özellikler arsında tabii ki fotoğraf çekme özelliği de bulunmaktadır. Aslında çoğu kişi telefonunu değiştirmek ve sürümünü yükseltmek istediği zaman, sahip olmak istediği özellik daha iyi bir kameradır. Çünkü hem selfie çekimleri olsun hem de geziler tatillerde taşıma kolaylığı olsun hatıra fotoğraflarımız için akıllı telefonlar olmazsa olmazlarımızdır.

 

Her ne kadar son çıkan akıllı telefonlar iyi fotoğraf çekme özelliğine sahip ola da, DSLR bir fotoğraf makinesi kadar iyi kareler oluşturamaz. Camera FV-5 adlı bu uygulama ise akıllı telefonunuzun kamera özelliğini tıpkı bir DSLR makinesi kadar iyi çekmesini sağlar. Yani gerçek bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş gibi fotoğraflar elde etme şansına sahip olursunuz.

 

Camera FV-5 indirirseniz pek çok ekstra özelliğe beraberinde sahip olacaksınız. Uygulamanın bazı özelliklerini özetlemek isteriz. Tüm parametreleri ayarlama imkânı verir. DSLR benzeri vizör özelliği taşır. Program ve hız öncelik modu vardır. Diyafram değerlerini ayarlayabilirsiniz. Tüm kamera fonksiyonlarını cihazınızın artı eksi tuşları ile görevlendirebilirsiniz. JPEG ya da PNG uzantısında fotoğraflarınızı kaydedebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği mevcuttur. 25 dili destekler. Otomatik odaklama, makro ve sonsuz odak seçenekleri ayrıca otomatik renk dengeleme özelliği vardır.

Bir önceki yazımız olan Call Recorder başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?