Camera MX
Camera MX

Camera MX

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Magix

Camera MX İndir

Camera MX günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Çünkü artık 7’den 70’e herkes sosyal medya kullanıyor! Eğer standart fotoğraf ve videolarınızdan sıkıldıysanız Camera MX apk ile onlara hayat vermeye ne dersiniz? Çok kolay kullanımı sayesinde keyif alarak yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Dosya boyutu ortalama 23.1 MB’dır.

Peki, tam olarak nedir bu Camera MX? Hani zaten telefonun kamerası var, buna neden ihtiyacım olsun dediğinizi duyar gibiyiz. Camera MX android olan telefon ve tabletleriniz için geliştirilmiş hareketli fotoğraf çekme uygulamasıdır. Yani canlı video çekimlerinizi hem kısa video hem de gif olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz.

Camera MX diğer adıyla Live Photos olarak bilinir. Onunla başka neler yapılır? Animasyon canlı kayıtlar çekebilirsiniz. Shoot The Past dediğimiz canlı yayına geri dönüp video ve resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Pek çok efekt çeşidi ve animasyon filtreleri sayesinde çalışmalarınızın görünümünü iyileştirebilir, canlı efektlerle kişiselleştirebilirsiniz. Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile zor çektiğiniz fotoğrafları bile yüksek çözünürlükte yakalayabilirsiniz. Camera Mx ile çekmiş olduğunuz videoları kendi fotoğraf stüdyosunda açarak üzerinde rötüş, Filtre, Animasyon ve diğer ayarlamaları hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Camera mx ile android telefon ve tabletlerin Live Photos özelliğini kısa sürede kullanabilir duruma geleceksiniz. Google play yerine hemen şimdi Camera MX apk indir işlemini sitemizden yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Trivia Crack başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?