Camly Pro
Camly Pro

Camly Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Camly

Camly Apk İndir

Camly Pro uygulaması, başarılı fotoğraf düzenleme uygulamarından biridir.  Eğer siz de sıklıkla fotoğraflarınızı çekiyorsanız, ham haliyle sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden denemeniz gereken programlardan biri olan Camly Pro apk uygulamasına bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz.

Camly Pro apk indirmek için Google Playe Store’da 5 TL gibi bir ödeme yapmak zorundasınız. Fakat bizim sitemiz www.superuygulama.com ‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Camly Pro full apk indirme işlemini butona basarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Android fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Camly Pro ile çok başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Sahip olduğu filtre ve fotoğraf efektleri sayesinde üst düzey hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hazırladığınız görselleri hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

 

Programın pek çok kullanışlı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri de HDR efektidir. Bu efekt ile daha net kareler oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde burun düzeltme aracı da oldukça kullanışlı bir özelliktir. Camply Pro son sürümü kullanırken çok eğlenebilirsiniz.

 

Camply Pro uygulaması pek çok fotoğraf filtresini bünyesinde barındırmaktadır. Çektiğiniz fotoğrafın ambiansına göre çeşitli filtreler kullanıp çalışmanıza gerçeklik ve derinlik katmanız mümkündür. Elde ettiğiniz çarpıcı fotoğraflarınızı Facebook, Instagram, Twitter gibi çeşitli sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak insanların ilgisini çekip takipçi sayınızı artırabilirsiniz.

Eğer siz de sosyal medya hesaplarınızdaki profillerinizin daha orijinal görünmesini ve arkadaşlarınıza fark atmayı istiyorsanız bu programı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Programın içerdiği çok farklı filtreler sayesinde çok basit bir selfie çekimini bile profesyonel fotoğraf çekimi hâline getirebildiğinizi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Camera FV-5 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?