Çanak Okey Extra İndir
Çanak Okey Extra İndir

Çanak Okey Extra İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Çanak Okey Extra İndir, Facebook’ta bir milyondan fazla kullacıya erişen yapım, özel olarak geliştirildi ve mobil cihazlar üzerinde oynanmaya uygun hale getirildi. Buna ek olarak sosyal medya üzerinden de oynanabilen okey, mobil platformlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Basitçe akıllı tabletinize veya telefonunuza indirebilirsiniz. Sitemiz üzerindeki bağlantıları kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Türkiye’de de çok sevilen bir oyun olan ve insanların dikkatini çeken oyunlardan olan okey, masa oyunları arasında en popüleri denebilir. Teknolojinin de gelişimiyle beraber mobil cihazlardaki yerini alan oyun, şimdi de çok daha gelişmiş bir halde oynanabiliyor. Uzun yıllardır Facebook ve tarayıcı üzerinden oynanan oyunlara artık mobilden de erişim sağlanabiliyor. Cihazlarda saklanan veriler, böylece fiziksel olarak yer kaplamamış oluyor ve okey eğlencesini dertsiz hale getiriyor. Akıllı telefonunuzda bulunan oyunu istediğiniz yere telefonunuzşa beraber taşıyabiliyorsunuz.

Çanak Okey Extra Android İndir

Android masa oyunları arasında önemli bir yere sahip olan oyun, Digitoy Games tarafından yayınlandı. Ücretsiz olmasına ek olarak düşük bir alan kaplayan yapım sadece 25,4 MB boyutunda. Tabletinizde ve telefonunuzda oyunun çok yer tutacağını endişe etmeniz gerekmiyor. Bu sayede kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde tutabiliyorsunuz. Boyut konusunda bir problem yaşamayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Grafik yapısının gözleri yormayan şekilde yapıldığını ve eğlenceyi artıran animasyonların hakim olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu özellikler sayesinde günümüz oyunlarında bile kendisine yer bulabilen Çanak Okey, içerisinde sosyal özellikler de bulunduruyor. Bu sayede Facebook üzerinden oynamanız gerekmiyor. Facebook’taki yapımın sosyal tarafından memnunsanız aradığınız her şeyi oyunda bulabilirsiniz.

Facebook üzerinden Okey oynamak istemiyor, oyunu akıllı telefonunuza indirip eğlencenizi buradan devam ettirmek istiyorsanız Çanak Okey Extra yapımını sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen oyun, oynama ve indirme işlemleri için para talep etmiyor. Oyunda para ile sadece özel hediyeler kullanmak ve gelişim göstermek için gerekli olan puanları alabiliyorsunuz.

Digitoy Games’in ücretsiz olarak sunduğu Çanak Okey Extra İndirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz. Facebook üzerinde başladığınız maceranızı akıllı telefonunuzda devam ettirebilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan B612 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?