Cartoon Camera | Süper Uygulama Cartoon Camera | Süper Uygulama
Cartoon Camera

Cartoon Camera

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Cartoon Camera

Cartoon Camera İndir

Cartoon Camera; adı üzerinde kameranızı çizgi film görüntüsüne benzeten bir programdır. Özellikle Selfie çekimleri için çok eğlenceli ve farklı görüntüler almanızı sağlamaktadır. Çizgi roman efektli fotoğraf çekme uygulaması arıyorsanız Cartoon Camera uygulaması indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Cartoon Camera apk uygulaması Android kullanıcılar için geliştirilen bir uygulamadır. Mobil cihazlar için kullanılan fotoğraf filtreleme uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. siz de Cartoon Camera apk indirerek komik fotoğraflara sahip olabilir ve böylece sosyal medya hesaplarınızda bu fotoğraflarınızı paylaşarak arkadaşlarınızı eğlendirebilirsiniz.

 

Fotoğraflarınızı çizgi roman görüntüsüne getirmek istiyorsanız bu uygulama tam da size göredir. Hatta Cartoon Camera programı sayesinde özgün çalışmalar elde edebilirsiniz. Örnek verecek olursak; kendi çizgi romanınızı yazabilirsiniz. Sevgilinizle birbiriyle uyumlu ortalama 30 adet fotoğraf çekinip, kendi hikayenizi kurgulayarak pozlar verip, bu fotoğraflarınıza konuşma balonları ekleyerek kendinizi konuşturabilirsiniz. Cartoon Camera filtre efekti ile bu fotoğrafları çizgi roman görüntüsüne alınca ortaya harika bir çalışma çıkacaktır. Bu fotoğrafları bastırıp kitap hâline getirerek sevgiliniz için harika bir hediye hazırlayabilirsiniz.

 

Uygulama içerisinde 5 farklı efekt vardır. Gerçek zamanlı olarak kameranıza yansıtır yani uygulamanın içinden fotoğraf çekebilirsiniz. Uygulama fotoğrafınıza ya da pozunuza odaklanarak zoom yapar. En ideal kareyi oluşturmak için çalışır. Sizin sadece pozunuzu verip fotoğraf çekme butonuna dokunmanız yeterlidir. Eğlenceli pozlarınızı çekerken çok eğleneceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan YAZIO başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.