Chrooma Keyboard | Süper Uygulama Chrooma Keyboard | Süper Uygulama
Chrooma Keyboard

Chrooma Keyboard

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Chrooma Keyboard

Chrooma Keyboard İndir

Chrooma Keyboard; kişiselleştirme hizmeti sunan bir klavye uygulamasıdır. Eskiden Google Play Store’da ücretli olarak sunulan program, artık tamamen ücretsiz! Peki, neden Chroome Keyboard yüklemelisiniz?

 

Bu program sadece size özel telefon klavyesi kullanmanızı sağlar. Üstelik son güncellemesi ile Türkçe dil desteği getirilmiştir. “Qwerty” klavyeye kavuşmuştur. Pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Hızlı ve sınırsız kişiselleştirme imkânı sunar. Chrooma Keyboard apk uygulaması sensör tabanlı olarak çalışır. Gece moduna uyum sağlar. Tüm cihazlarınızda Google hesabınıza giriş yaptığınızda kişisel klavyenize ulaşabilirsiniz.

 

Chroome Keyboard’da gece modu nasıl aktif edilir? Ortam ışığına göre otomatik tema belirleyen klavye olduğu için günün farklı saatlerinde farklı temalar kullanmanız mümkündür. Chroome Keyboard indirip yükledikten sonra açılış ekranından “Görünüm” sekmesine geçin. “Gece Modu” seçeneğine dokunun ve zaman, sensör ya da sürekli seçeneklerinden birini aktifleştirin.

 

Chroome Keyboard’u yüklemek çok kolaydır. Programı çalıştırdıktan sonra tanıtım ekranındaki yönlendirmeleri takip ederek yeni klavyenizi aktif hâle getirin. Telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “Varsayılan Klavye” olarak Chrooma Keyboard’ı seçin. Gerekli izinleri verin. Daha sonra Google hesabınız ile giriş yapın. Uyulama kısayoluna dokunarak istediğiniz kişisel ayarları yapabilirsiniz.

 

Chroome Keyboard kullanmaya başladıktan sonra telefonunuzun orijinal klavyesini artık kullanmak istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Sabah ışığını artıran, akşam saatlerine doğru azaltan, günün farklı saatlerinde farklı renklerle karşınıza çıkan Türkçe bir klavyeyi kim sevmez ki?

Bir önceki yazımız olan Cartoon Camera başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.