City Racing Traffic Racer İndir
City Racing Traffic Racer İndir

City Racing Traffic Racer İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Minimum Sürüm:

    4.1 ve sonrası

City Racing Traffic Racer İndir

Ülkemizdeki mobil oyun sektörüne yenilikleriyle dahil olan GreenGate adlı ekip, Android platformu için özel geliştirilen City Racing Traffic Racer oyununu çıkardı. İlginç görevler ve farklı oyun modlarıyla bizleri karşılayan yapım, sunmuş olduğu geniş araç seçenekleriyle oyuncuların dikkatini çekmeyi planlıyor.

Trafikte sınırsız özgürlüğe sahip olduğunuz City Racing Traffic Racer indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz. Arabaları seven ve özellikle yarışlara ilgisi olan kişiler için tasarlanan, yerli bir yapım. Birbirinden farklı 4 oyun modu, 4 farklı kamera açısı ve 4 harita ile oyuncuları bekleyen oyun, mobil yarış oyunları arasında dikkat çekmeyi başarıyor.

Bu çeşitliliğe rağmen oyunun asıl dikkat çekici noktası grafikleri oluyor. Buna ek olarak değişik oyun modları ve görevlerle sürüş deneyiminizi daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Bunun dışında, diğer mobil yarış uygulamalarından farklı olarak direksiyon hassasiyetini kişisel tercihlerinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Trafikte olduğu kadar kullanıcılara oyun sırasında da güzel bir özgürlük tanınmış.

City Racing Traffic Racer Özellikleri

  • Oyunda yarışarak sınırları geçebilir ve onlarca görevi tamamlamaya başlayabilirsiniz, araba görevleri tamamladıkça oyun içerisindeki araç kullanma tecrübeniz de artacaktır. Gerçeği andıran ve yüksek çözünürlüklü grafiklerle beraber görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Oyuna her gün giriş yaparak ekstra ödüllerin de sahibi olabilirsiniz.
  • Kullandığınız otomobili kapuk, geri, tepe ve kokpit olarak 4 farklı şekilde görebiliyorsunuz. Oyunun kokpiti, gerçeklik yansıtan ögelerle donatılmış. Aracın direksiyonu hareketlerinizi izliyor, ibreniz ise hıza göre hareket ediyor.
  • Oyunun mekanikler oldukça akıcı, oynaması ise kolay olmuş. Buna ek olarak biraz önce belirttiğimiz gibi direksiyon hassasiyetini kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu özelliği ile City Racing Traffic Racer rakiplerinden farklı bir konuma geliyor.
  • Oyundaki araçlar, fizik kuralları göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş. Gerçekçi tork, güç ve vites oranları tercih edilmiş. Kullandığınız otomobili modifiye edebilir ve daha güçlü kılabilirsiniz.
  • City Racing Traffic Racer indirdikten sonra merak edeceğiniz ilk şey oyundaki arabalar olacaktır. Oyun size seçtiğiniz aracı baştan tasarlama imkanı da sunuyor. Aracın yol tutuşunu, nitrosunu ve ivmelenmesi geliştirip, mekaniğini yeniden yaratabilirsiniz. Klasik veya spor araba tercih etmek de size bırakılmış.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?