Clash of Clans APK | Süper Uygulama Clash of Clans APK | Süper Uygulama
Clash of Clans APK

Clash of Clans APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Supercell

 • Versiyon:

  10.322.20

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Clash of Clans APK İndir

Klanların çarpışması anlamına gelen ismiyle piyasaya sürüldüğü ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Clash of Clans APK, Supercell adındaki yapımcı firma tarafından sunulmuştur. Oyun ilk olarak iOS cihazları için çıkış yapmış ve indirme rekorları kırmıştır. Sonrasında Android sürümü de çıkan oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip, oynayabilirsiniz.

Özel karakter ve bazı geliştirmelerin haricinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda internet bağlantısı zorunludur. Oyuncular kendi köylerini korurken bir yandan da saldırılar için asker üretilerler. Oyunda klan opsiyonu da mevcuttur, toplamda 50 kişiden oluşan klanlara dahil olabilir ve sohbet gruplarına katılabilirsiniz. Şimdi sizlere Clash of Clans oyununda başarıya giden yolda dikkat etmeniz gereken bazı önerileri aktaracağız.

Clash of Clans APK Tavsiyeler

Oyuncu sayısı  gün geçtikçe artan Clash of Clans oyununda başarılı olmak için anlatacağımız yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Ödeme sistemi bulunan tüm oyunlarda olduğu gibi Clash of Clans’ta da kurulumlar için belli bir süre beklemek zorunda kalıyorsunuz. Görevlerinizi bitirin ve önünüze çıkan doğal engelleri temizleyin. Bu sayede gem toplama işleminizi kolay hale getirebilirsiniz. Bu süreler zaten gittikçe artacağı için düşük seviyelerde bu işlemler için taşlarınızı harcamayın.

Oyunu savunmada kalarak oynamayı düşünüyorsanız şehir merkezini geliştirmek için acele etmenize gerek yok, yüksek seviyede şehir merkezi bulunan oyuncular düşük seviyeli alanlara saldırdığında ganimetleri yükseldiği için güvenliğinizi de geliştirmiş olursunuz. Yalnızca savunma modunda oynayacaksanız kışlalara dikkat etmelisiniz. İlk önce asker üretip, sonra saklar daha sonra da iade ederek iksirleri geri alabilirsiniz.

Yok, savunma bana göre değil diyorsanız da ilk olarak şehir merkezini güçlendirin, iksir üreticileri hızlandırın ve kaynaklarınızı stoklayın. İkinci hamle olarak kamp ve kışlaları güçlendirin ki asker üretiminiz başlasın. Bu iki binadan da yağmacılara bir kaynak gitmiyor, bu yüzden bunları duvarların dışına yerleştirebiliyorsun. Bu işlemi de tamamladıysan toplarını geliştir ve duvarlarını taktiksel bir şekilde yerleştir.

Clash of Clans APK dosyasını sitemiz üzerinden indirebilir ve size özgü maceranıza başlayabilirsiniz. Supercell’in sunduğu başka bir oyun olan Clash Royale’e de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Clash Royale APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Clash of Clans APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.