Clash Royale APK | Süper Uygulama Clash Royale APK | Süper Uygulama
Clash Royale APK

Clash Royale APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Supercell

 • Versiyon:

  2.3.2

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Clash Royale APK

Clash of Clans oyunu ile mobil oyun sektöründe adından söz ettirmeyi başaran yapımcı firma Supercell, Clash Royale APK ile de oyuncuların gönlünü kazanmayı başardı. Stratejik bir kart oyunu olan yapım, desteler oluşturarak rakiplerinizi yenmek için mücadele ediyorsunuz.

Bilgisayarlarda oynayanlar Hearthstone oyununu bileceklerdir. Bu yapımda destenizi topluyor ve rakibinizde bulunduğunu tahmin ettiğiniz kartlara uygun olarak bir düzen kuruyorsunuz. Oyundaki kartların yeteneklerini, artılarını ve eksilerini kavradıkça daha derin bir oynanış ortaya çıkıyor. Clash Royale de bu kıvamda bir oyun olmuş.

Clash Royale APK

Oyunu ekranı dik tutarak oynuyorsunuz. Oynanışı kısaca açıklamak gerekirse, ilk olarak 8 karttan oluşan bir deste topluyorsunuz. Bu kartların arasında roketler, toplar, devler, iskeletler, goblinler gibi Clash of Clans’ta görmeye alıştığımız karakterler bulunuyor. Oynanışınıza uyacak olan desteyi kurmanız zaman alabilir. Deste tercihinizi tamamladıktan sonra oyuna giriş yapıyorsunuz. V şekline benzer dizilişte üç kuleniz bulunuyor. Karşınızdaki oyuncunun kulesi de aynı şekilde diziliyor. Blizzard’ın yapımı Hearthstone’da olduğu gibi iksiriniz yani mananız zaman içinde doluyor. Kartlarınızın kaç iksir tüketeceğini görebiliyor ve bu iksirle çıkarabileceğiniz kartları öne sürüyorsunuz. Kartları aktif hale getirdikten sonra kontrol sizden çıkıyor, bu yüzden kart çıkartmalarını önemli noktalara yapmanız gerekiyor. Bir süre sonra da rakibinizle beraber kule yıkma savaşına tutuşuyorsunuz. Oyundaki iksirin yenilenme süresi de belirli bir süre sonra hızlanıyor ve oyun daha karmaşık bir hal alıyor. Oyunun sonlarına doğru bir kule bile yıkmışsanız oyunu kazanabiliyorsunuz.

Oyunda yüksek seviyeye sahip kişilerin oynadıkları maçları izleyebiliyorsunuz. Bunu yaparak insanların nasıl oynadığını görüp, örnek alabilir ve oynanış tarzları hakkında fikir edinebilirsiniz. Buna ek olarak klanlara katılma şansınız da bulunuyor. Bir takıma dahil olduğunuzda sizlere de başarım hediyeleri veriliyor.

Takımlara katıldığınızda eksik veya ihtiyacınız olan bir kartı form doldurarak klan arkadaşlarınızdan talep edebiliyorsunuz. Elinizdeki fazla kartları da bu sistemle altınla takas edebiliyorsunuz.

Supercell tarafından geliştirilen bu başarılı yapımı sitemiz üzerinden Clash Royale APK bağlantılarını kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kendi destenizi dizmeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rules of Survival APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Clash Royale APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.