Clean Master | Süper Uygulama Clean Master | Süper Uygulama
Clean Master

Clean Master

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Clean Master

Clean Master İndir

Clean Master; Android telefon temizleme uygulamalarından biridir. Eğer siz de bir Android kullanıcısı iseniz telefonunuzun ve tabletinizin çoğu zaman yavaşlamasından ya da donmasından şikâyetçi olmuşsunuzdur. Bu yüzden işinize yarayacak Android anti virüs uygulaması arayışına girmişsinizdir.

 

Telefonunuzu kullandıkça geçmişte yüklediğiniz uygulamalar, çektiğiniz fotoğraflar ve videolar, açtığınız internet sayfaları ve diğer her türlü hareket verileri telefonunuzda depolanmaktadır. Artık kullanmıyor olsanız dahi geçmişten kalan kalıntılar gözle görülemez. Bu görünmeyen veriler telefonun yavaşlamasına ve performansının düşmesine neden olur.

 

Clean Master uygulaması indirerek bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Telefonunuzun kasmasından isyan ettiğiniz noktaya geldiyseniz, işte bu noktada Clean Master apk imdadınıza yetişecektir. Clean Master Türkçe dil desteği sayesinde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Telefonlarınızda gereksiz yere yer kaplayan bütün verileri bu program ile silebilmeniz mümkündür.

 

Clean Master ile temizleme yaptıktan sonra telefonunuzda gözle görülebilir bir hızlanma fark edeceksiniz. Daha hızlı bir şekilde çalışan telefonunuzun beyni de rahatlayacaktır. Clean Master apk ile daha kullanışlı bir telefona sahip olacaksınız. Sistem içeriği tamamen temizlendiği için sanki telefonunuzu yenilemiş gibi hissedeceksiniz.

 

Telefonunuzun sık sık donduğunu ve performansının çok düştüğünü düşünüyorsanız çerezlerden kurtulmak içn program kullanmanızı tavsiye ederiz. Her temizleme programı etkili bir şekilde çalışmamaktadır. Güvenebileceğiniz programlardan biri de Clean Master apk olduğunu söyleyebiliriz. Bu program ile telefonunuzu tekrar sevebilirsiniz. Telefonunuzu değiştirmeden önce bu programı mutlaka deneyin.

 

Bir önceki yazımız olan Chrooma Keyboard başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.