CM Security
CM Security

CM Security

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    KS Mobile Inc.

CM Security İndir

CM Security adı üzerinde güvenlik için kullanılması gereken güvenlik programlardan biridir. Android tabanlı cihazlar çok fazla virüs kapmaya ve zarar görmeye meyilli olduğundan çeşitli güvenlik programları kullanmak şarttır. Fakat her önünüze gelen virüs programını da yüklememeniz gerekir. Programın sağlam olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bazı virüs programları sağlam olup telefonu zararlı uygulamalardan korusa dahi gereksiz yere şarj tüketimine ve hafızada fazla yer kaplamasına neden olduğu için kullanışlı olmamaktadır.

 

“En iyi Android virüs programı nedir?” diye soracak olursanız, şimdilik en iyilerinden olan CM Security programını önermek isteriz. Tamamen ücretsiz olan bu program, telefonunuzda hızlı bir koruma kalkanı yaratır. Yeni uygulamalar yüklediğiniz anda onu tarar ve kötü yazılımları tespit ederek siler.

 

Eğer siz de hala Android telefonunuz için sizi tatmin edecek güvenlik programı bulamadıysanız, tercihinizi rahatlıkla CM Security programından yana kullanabilirsiniz. Android kullanıcıların yorumlarına bakacak olursak, onlar da şu an için bu programdan daha hızlı ve daha güvenlikli bir program olmadığını düşünüyorlar. Telefonunuza zarar vermediği gibi, telefonunuzun şarjını da diğer programlar kadar hızlı tüketmiyor. Çünkü sadece zararlı bir program ya da yazılım tespit ettiğinde çalışmaya başlıyor. Bu bakımdan Android kullanıcılarının telefonlarını güvenlikli bir hale getirmeleri için indirecekleri en güvenli program CM Security güvenlik programı olacaktır. O zaman hemen sitemizden CM Security indirmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Avira Phantom VPN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    CM Security

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?