Diggy's Adventure İndir
Diggy’s Adventure İndir

Diggy’s Adventure İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  Pixel Federation

 • Versiyon:

  1.3

 • Minimum Sürüm:

  2.3.3 ve sonrası

Diggy’s Adventure İndir

Akıllı telefon oyunları arasında en çok tercih edilen macera kategorisinden bir yapım olan Diggy’s Adventure İndir, bilgisayar ve konsol platformlarındaki başarısını mobilde de sürdürüyor. Macera kategorisi altında çıkış yapan, aksiyon ögeleriyle doldurulan mobil oyunlar, zirvedeki yerlerini koruyabiliyorlar.

Bu oyunlardan biri olan Diggy’s Adventure, 10 milyondan fazla oyuncusuyla macera oyunu kategorisinde başarısını ortaya koymuş durumda. Akıllı telefonunda macera oyunu oynamak isteyenler, sitemizden Diggy’s Adventure’ı indirebilirler. 10 milyondan fazla oyuncusuyla başarısını kanıtlamış olan yapımda bulmaca mekaniği yer alıyor. Macera ve bulmaca kategorileri harmanlanmış diyebiliriz.

Diggy’s Adventure Android İndir

Benzeri bulunmayan bir yapımda yer almanıza fırsat veren oyunda çeşitli bulmacalar çözerek ilerliyorsunuz. Bulmacaları çözdükçe hikayenin daha derin bir hal aldığını ve macera etkenlerinin artığını göreceksiniz. Oyunda araştırmalarla ilgilenen Diggy, Linda, Rusty ve Profesör karakterlerinin maceraları konu alınıyor. Oyunun kontrolü ise tamamen oyuncuya bırakılmış durumda! Maceraların sonuna kadar gidebilir, geçmiş çağlarda meydana gelen olayların ilk defa keşfeden siz olabilirsiniz. Eşsiz bir hikayesi bulunan oyunda macera ve bulmaca mekanikleri ön plana çıkıyor. Kendisine özgü bir oynanışı olan yapım Android macera oyunları kategorisinde öne çıkmayı da başarmış. Bu durumu özgün mekanikleri ve hikayesi ile başarmış diyebiliriz.

Farklı farklı bulmacaları çözüp hikayenin nasıl şekillendiğini görmeniz, gittikçe zorlaşan bir oyunla karşılaşmanızı sağlıyor. Çözüme kavuşturduğunuz bulmacalar ile oyunun derinliklerinde yol alabilir, bu sırada daha da zorlu bulmacalarla mücadele edebilirsiniz. Bu durum, oyundan aldığınız zevki artırıyor. Macera etkenlerinin zaten fazla olduğu oyunda, bu durum oynanıştan aldığınız keyfi zirveye çıkarıyor. Buna ek olarak gittikçe zorlaşan bölümler, oyuna olan bağlılık ve hırsınızı da artırıyor. Bulmacaları çözdükçe daha zorlu bölümlere erişiyor ve hikayeyi takip etmek için bu bölümleri hızlıca geçmek istiyorsunuz. Bu sırada karşınıza çeşitli engel ve tehlikeler çıkacaktır, kullandığınız karakterleri mümkün olduğunca bu durumlardan korumanız gerekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Diggy’s Adventure, sitemiz üzerindeki bağlantıları kullanılarak indirilebiliyor. Oyun haftalık güncellemelerle birlikte sürekli yeni özelliklere kavuşuyor. Bu güncellemeler oyuna çeşitlilik katarken, sorunları da ortadan kaldırıyor.

Bir önceki yazımız olan Pirate Kings İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Diggy’s Adventure İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?