Doremi Müzik İndir - Süper Uygulama
Doremi Müzik

Doremi Müzik

  • Geliştirici:

    Doremi

Doremi Apk İndir

Doremi uygulaması Android kullanıcılar için ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biridir. Doremi apk uygulaması sayesinde istediğiniz her türlü yerli ve yabancı şarkıyı telefonunuza hiçbir ücret ödemeden ve çok hızlı bir şekilde indirebilir ya da online olarak dinleyebilirsiniz.

 

Günümüz koşuşturmasında fırsat bulduğumuz zaman en sık yaptığımız hobilerden biri müzik dinlemektir. Eskiden sevdiğimiz şarkıları mp3 player’ımıza indirmek için saatlerce zaman harcardık. Üstelik bilirsiniz ki, ne zaman bu işlem için vakit ayırsak sevdiğimiz şarkıların isimleri aklımıza bir türlü gelmez. Bunun çözümü ya denk geldiğimiz an isimlerini bir liste halinde not almaktır ya da internetten açıp online olarak dinlemektir. İşte bu yüzden mp3 indirme programları çok rağbet görmeye başlamıştır.

 

Doremi Android apk uygulaması ile yeni çıkan şarkılardan tutun en eski parçalara kadar müzik arşivi oluşturabilmeniz mümkündür. Rakipleri arasında en başarılı olan uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik sade ve basit ara yüzü sayesinde kullanımı da oldukça kolaydır. Ana sayfayı açtığınızda en popüler şarkılar listesini görebilirsiniz. Eğer aradığınız şarkı o listede yoksa arama kutusunu kullanarak indirmek istediğiniz şarkının ismini yazmanız yeterlidir. Şarkıyı bulduktan sonra ise 2 adet butondan birini seçmeniz gerekmektedir. Bunlardan biri dinlemek için play butonudur diğeri ise indir anlamına gelen aşağı bakan ok işaretli butondur.

Eğer siz de müzik zevkinizi rahat bir şekilde yaşamak istiyorsanız hiç düşünmeden Doremi indirmenizi tavsiye ederiz. Bu uygulama ayrıca Android tablet cihazlar için de uyumludur.

 

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

3694