Dropbox
Dropbox

Dropbox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Dropbox

Dropbox İndir (Android)

Eğer siz de sürekli flash belleğinizi kaybetmekten şikâyetçiyseniz, Dropbox uygulaması indirmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu program bellek taşıma işlemlerinizi başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Gelin Dropbox apk uygulamasını daha yakından tanıyalım.

 

Teknoloji ilerledikçe bilgisayar üzerinde yapılan günlük çalışmalar da fazlalaşmaktadır. Yüzlerce saklanması gereken dosyalar, sunumlar, videolar, fotoğraflar iş hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu dosyaların aktarımı, taşınması gibi durumlarını ilk akla gelen flash belleklerle yapmaktayız. Oysaki, artık daha teknolojik bir uygulama olan saklama alanlarını kullanabilirsiniz.

 

Dropbox uygulaması da bize kolaylık sağlayan verimlilik uygulamalarından biridir. Dropbox Inc. stüdyosu tarafından tasarlanmıştır. Bu program ile fotoğraflar, dökümanlar, videolar ve daha pek çok dosyayı saklamanız için size yardımcı olur. Dropbox ile tüm dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

 

Uygulamanın senkronizasyon özelliği olduğu için dosyalarınıza tüm cihazlarınızdan kısa sürede ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen veri saklama uygulamalarından biri olan Google Drive ile yarışan bir programdır. Dropbox tutmak artık her çalışan için bir şart hâline gelmiştir. Dropbox kullandığınız zaman çok büyük dosyaları dahi başkalarına kısa sürede gönderebilirsiniz.

 

Aklınıza gelen her türlü dosyayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu ister Microsoft Office dosyaları olsun, ister hatıra olarak sakladığınız fotoğraf ya da videolarınız olsun fark etmez. Bu güzel uygulama sayesinde artık e-mail adresi kullanmaya ihtiyacınızın kalmayacağını düşünüyoruz. Çünkü e-mail adreslerinde dosya yükleme işlemi hem zaman alıcıdır hem de büyük dosyaları gönderme şansınız yoktur.

 

Bir önceki yazımız olan Telegram Messenger başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?