Dungeon Hunter 5 APK
Dungeon Hunter 5 APK

Dungeon Hunter 5 APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Gameloft

 • Versiyon:

  3.7.0m

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Dungeon Hunter 5 APK İndir

Dungeon Hunter 5 APK, RPG tabanlı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Sitemiz üzerindeki bağlantıları kullanarak Dungeon Hunter 5 indirme işlemini gerçekleştirebilir ve karakterinizle zindanlara girip, görevleriniz yapmaya başlayabilirsiniz.

Oyun sadece zindanlarla mı ilerliyor? Hayır, DH5’te çeşitli özellikler bulunuyor. RPG oyunlarda zindan mekaniğini sevmiyorsanız, farklı uğraşlar bulabilirsiniz. Oyunda görev ve mekanik çeşitliliği üst seviyede tutulmuş ancak oyunun tabanında zindanlar yatıyor.

Bahsi geçen zindan mekaniği, oyunun içerisinde görevlerin yer aldığı, seviye geliştirdiği (seviye geçmenin tek yolu bunlar değil, ancak zindanlar bu konuda büyük bir etken), oyunculara para kazandırdığı ve oyunda ilerleme sağlamak, güçlü bir karaktere sahip olmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir sistem olarak oyunda yer alıyor. Zindanlara girmek zorunda mısınız? Hatır, ancak oyunda ilerlemek ve güçlü olmak için şart diyebiliriz. Zindanların da belirli seviyeleri bulunuyor. Zindanlarda bazı görevler, öldürmeniz gereken moblar ve boss konumlanıyor. Zindana girdiğinizde en başta gösterilen eşyalardan kazanma şansınız bulunuyor. Bunları etraftaki eşyaları kırıp, buşabilirsiniz. Öldürdüğünüz yaratıklardan düşme ihtimali de bulunuyor.

Zindanlar yavaşça devam ediyor ve dört farklı seviye ile karşımıza çıkıyorlar. Bu seviyeler “Normal-Zor-Uzman-Destansı” olarak belirtilmiş. Zindan zorluğu yükseldikçe, ödüller de artıyor. Normal zorluk seviyesi açıkken, görev tamamladığınızda eski zindanların seviyeleri yükseliyor. İlk önce zor, sonra uzman, sonra destansı zorluk seviyesi açılıyor.

Dungeon Hunter 5 APK, farklı özellikler de sunuyor diye belirtmiştik. Bunların başında kale özelliği geliyor. Bahsi geçen kaleye kasalardan veya zindanlardan topladığınız köleleri konumlandırıyorsunuz. Köleleriniz sizin için altın biriktiriyor, aynı zamanda sizlere karşı baskı olduğunda savunmanızı yapıyor. Köleler kasadan çıkabileceği gibi zindanlardan da elde edilebiliyor.

Oyunda eşyaların seviyelerini geliştirmek de mümkün kılınmış. İlk olarak kaynaştırma sistemi ile seviye yükseltiyor, sonrasında “Evrim” sisteminden faydalanarak yıldızlarını yükseltiyorsunuz. Evrimle yıldız yükseltmek, kölenize veya silahınıza daha fazla kaynaştırma sistemiyle seviye artırıp daha güçlü hale getirmeniz anlamına geliyor.

Dungeon Hunter 5’te günlük zindanlar ve etkinlikler de yer alıyor. Bunları kaçırmamak için oyuna günlük giriş yapabilirsiniz. Dungeon Hunter 5 oyununu indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Dungeon Hunter 5 APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?