eBroşür
eBroşür

eBroşür

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  eBroşür İnternet Reklam ve Biliştim Tek. A.Ş.

 • Versiyon:

  2.1.10

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

eBroşür İndir

Ülkemizde konum bazlı ilk kampanya ve promosyon uygulaması olmayı başaran eBroşür, kullanıcılarına Android platformunda hizmet veriyor. eBroşür uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

eBroşür uygulaması Türkiye’de daha önce görülememiş bir fikir ile kullanıcıların karşısına çıktı. Onlarca mağaza ve markanın katalog ve broşürlerini aynı platformda bir araya getiren uygulama tüm kampayanları takip etmenizi sağlıyor.

Mobil uygulama ile hangi mağazalarda ne kadar indirim olduğunu veya A101, BİM gibi marketlere hangi ürünlerin geleceğini görmek için mağazalara gitmeniz gerekmiyor.

EBroşür Android uygulaması kullanıcıların işini kolaylaştırmak için birbirinden farklı özellikler de sunuyor. Bu özelliklerin başında uygulama içinde ürün arabiliyor olması geliyor. Bu özellikle bir ürünü birden çok mağazada karşılaştırabilirsiniz. Size en uygun olanı seçip alışverişinizi o mağazadan yapabilirsiniz.

Uygulama harita bazlı çalışmaktadır. Platformun içerisinde yüzlerce marketin konumlarını göebilirisiniz. Uygulamada onlarca kategori bulunuyor. Bu kategoriler arasında ilginizi çekenleri seçerek sadece ilgili broşürlere bakabilirsiniz. Buna ek olarak bu kategorilere veya ilgilendiğiniz mağazalara abone olarak yeni ürün ve kampanya eklendiğinde haberdar olabilirsiniz.

Mobil uygulama tüm Android ve iOS işletim sistemine destek sunan cihazlarda problemsiz bir şekilde çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Yerel marketlerin aktüel sayfalarını da takip edebileceğiniz uygulamayı sitemiz üzerinden indirerek kampanyaları yakalamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan StepsApp Adım Sayar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  eBroşür

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?