Ezan Vakti
Ezan Vakti

Ezan Vakti

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama: 2,50 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Maviay Yazılım Ltd. Şti.

Ezan Vakti İndir

Günümüz teknolojisi o kadar ilerledi ki, artık ibadetlerinizi Ezan Vakti Kuran-ı Kerim Pro ile gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Ezan Vakti Kuran-ı Kerim Pro apk gün içinde ibadetiniz için yapmanız gereken tüm hatırlatmaları yapıyor. Gelin onu biraz daha yakından tanıyalım.

Ezan Vakti Kuran-ı Kerim Pro uygulamasını indirerek ezan saatlerini kaçırma riskini ortadan kaldırırsınız. Çünkü bu uygulama namaz saatlerinde size hatırlatma yapar. Bu hatırlatmayı ister ezan okuyarak isterse ezan duası yaparak size haber vermesini sağlayabilirsiniz. Diğer ezana az süre kala 2. hatırlatma uyarısını yaparak namazınızın kaçırma ihtimalini hesaplıyor. En güzeli ise namazdayım moduna sahip olmasıdır. Siz namazdayken isterseniz gelen aramaları reddedebilir ya da SMS atabilir! Hatta kendini sessize alabilir! Üstelik şehir değiştirdiğinizde ezan saatlerini karıştırmaz. Çünkü bulunduğunuz yere göre GPS’den yani uydudan ezan vakitlerini hesaplayabilir. Hatta 2. bir şehir ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın 5 vakit ezanı haber vermesinin yanında pek çok özelliği var. Uygulamanın içerisinde Kuran-ı Kerim ve sureleri okuyabilirsiniz. Hatta okumanız yoksa 5 farklı meal ve 8 farklı hafızın dilinden Kuran Tilaveti dinlemeyebilirsiniz. Uygulamaya pro denmesinin hakkını vermesi gerek değil mi? Daha içerisinde pek çok bilginin olduğunu söyleyebiliriz. Mesela namaz nasıl kılır ayrıntılı olarak inceleyebilir, namaz surelerini ezberlemek için kullanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra zekatmatik, hatimim gibi özellikleri var. Hatta Ramazan aylarında inanılmaz işinize yarar. Çünkü ramazan davulu ve imsakiyede hafızasında yer alıyor. Kuran-ı Kerim okurken fontu beğenmediyseniz değiştirebilir, okuma hızını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Amel defteriönemli gün ve geceler, Hicri Takvim, Kıble bulma gibi bir Müslümana lazım olan bütün araç ve gereçler tek bir programda olunca hemen kullanmak isteyeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Camera MX başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?