Facebook İndir
Facebook İndir

Facebook İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Facebook

Facebook Mobil İndir

7’den 70’e, kullanan kullanmayan, günümüzde herkesin bildiği bir sosyal paylaşım ağı vardır ki o da Facebook’tur. Dünyanın en popüler sosyal ağı olan Facebook apk Android uygulamasının 1 milyardan fazla kez indirildiğini biliyor muydunuz? Ne rakipler gelirse gelsin tahtı indirilemez olan Facebook uygulamasını gelin biraz daha konuşalım.

 

Bilgisayarı hobi amaçlı kullanan herkesin artık bir Facebook hesabı vardır. Hatta Facebook’ta gezinmek o kadar rutin bir hâle gelmiştir ki, günümüzde Facebook hesabı olmayan kişilerin farklı bir havası vardır. Çünkü Facebook’suz olmaz!

 

Her ne kadar gençler, gereksiz akraba yorumları yüzünden Facebook’tan kaçıp Instagram’a geçiş yapsa da, bu sosyal ağın sonsuza kadar en çok tıklanan web siteler arasında kalacağını düşünüyoruz. 2004 yılında kurulan ve şu anda Dünya’nın en büyük sosyal platformu olan Facebook’ta pek çok şey yapabilirsiniz. Şimdi bunlara değinelim.

 

Normal bir sosyal medya hesabında yapılan şeyler aslında fotoğraf ve video paylaşmaktır. Arkadaş eklemek ve kişisel profil oluşturmaktır. Facebook’ta ise güncel haberleri takip edebilir, kendinize notlar bölümünden bir defter yazabilir, arkadaşlarınızla görüntülü ya da sesli konuşabilirsiniz. Ayrıca Facebook grupları ve sayfaları da oldukça popülerdir. İnsanlar tarafından duyulmasını istediğiniz bir amacınız, ürününüz ya da web siteniz varsa kendinize bir Facebook sayfası oluşturarak insanları davet edebilirsiniz.

 

Gün geçtikçe gelişen Facebook ağında son trend, paylaşımları beğenip geçmek yerine duygularla tepki vermektir. Paylaşımın içeriğine göre üzülebilir ya da sevinebilirsiniz. Ayrıca sevgili Facebook sizi özel günlerinizde unutmaz, size özel videolar hazırlar. Arkadaşlığınızın kaç yıllık olduğunu bildirerek sizi duygusala bağlar. Bu eğlenceli platforma hâlâ katılmadıysanız Facebook indir butonuna tıklayın!

Bir önceki yazımız olan Doremi 2 Apk - Müzik İndirme Programı başlıklı makalemizde doremi 2, doremi apk ve doremi müzik indir hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?