Facetune
Facetune

Facetune

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Lightricks Ltd.

Facetune İndir

Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda en iyi fotoğraflar paylaşmanızı sağlayan uygulamalardan biri de Facetune uygulamasıdır. Ücretsiz uygulamalar yapay geliyorsa, daha kaliteli, daha kusursuz ve daha çekici fotoğraflar istiyorsanız Facetune apk aradığınız uygulama olabilir.

Peki, Facetune nedir? Facetune ne işe yarar? Özellikle Instagram sayfanızın takipçisi yüksekse profesyonel fotoğraflar paylaşmak istemeniz çok normaldir. Eskiden masaüstünde kullanılan PhotoShop programı en profesyonel uygulamaların başındaydı. Fakat artık daha kullanışlı, her an elimizin altında, telefon ve tabletlerimizle kısa sürede halledebileceğimiz uygulamalar önceliklerimiz arasında yer alıyor. İşte Facetune uygulaması da hemen fotoğraflarınızı hazırlayıp paylaşım yapabileceğiniz bir uygulamadır.

Bilirsiniz ki çoğu arkadaşınız kullandığı fotoğraf uygulamaları sayesinde gerçekten uzak fotoğraflar paylaşıyor. Mesela teni bembeyaz oluyor, göz altları çok pürüzsüz görünüyor, tıpkı bir animasyon gibi burnu yok ediliyor. İşte bu yapay fotoğraflar sizin tarzınız değilse Facetune uygulaması tam size göredir. Çünkü çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerine öyle profesyonelce oynamalar ve düzeltmeler yapar ki, fotoğraflarınızda ne kadar iyi göründüğünüze inanamazsınız.

Bu uygulama klasik fotoğraf düzenleyici uygulamalarından çok farklıdır. Fotoğrafınız üzerinde istediğiniz bölgede oynama yapabilirsiniz. Bölge klonlama yaparak doğal bir cilt düzeltme yaparak lekeleri giderebilirsiniz. Dişlerinizi beyazlatabilir, estetik hareketler ile burnunuzu vücudunuzu küçültebilirsiniz. Göz renginizi değiştirebilir, makyaj yapabilirsiniz. Son derece doğal şekilde yapacağınız düzeltmeler ile uygulama kullanmış izlenimi vermeden harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ezan Vakti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?