FireTube
FireTube

FireTube

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    FireTube

FireTube Apk

FireTube apk kullanışlı Youtube programlarından biridir. Eğer siz de sıklıkla Youtube videoları izliyor ve buna çok zaman ayırıyorsanız muhtemelen videoları arka planda çalıştırmak işinize gelecektir.

FireTube apk indirerek siz de Youtube videolarını arka planda ya da telefonunuz kitliyken izleme şansına sahip olabilir. FireTube Android kullanıcılar için geliştirilen bir programdır. Sadece apk olarak indirebilirsiniz. Youtube hesabınızla giriş yapmanız arka planda video izlemek ya da telefonunuz kilitliyken video izlemek için yeterlidir.

 

Özellikle Youtube’ta müzik dinlemeyi sevenler için çok faydalı bir programdır. Çünkü Youtube’ta video izlemek, müzik dinlemek için ekran açık olmalıdır. Telefonu ya da tableti kilitledikten sonra oynayan video durmaktadır. Bu da cihazların şarjının çok daha çabuk bitmesine neden olmaktadır. FireTube sayesinde telefonunuz kilitliyken de müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

 

Ayrıca uygulama size popüler videoları izlemeniz için tavsiyelerde bulunur. Sol taraftaki menüden Youtube hesabınızla giriş yaptıysanız beğendiklerinizi favorilerinize ekleyip daha sonradan o videolara kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz FireTube indirmek için sayfadaki indir butonuna tıklamanız yeterlidir.  Bu tarz Youtube destekleyici programlar çıktıktan sonra Youtube’un esas uygulaması fazla tercih edilmemektedir. FireTube de bir Youtube istemcisi olduğu için farklı bir program kullanıyormuş hissi yaratmamaktadır. Youtube’un en büyük eksikliği tuş kilidi açıkken videoları oynatmama özelliği kullanıcıları rahatsız etmektedir. Siz de böyle düşünüyorsanız FireTube uygulaması tam size göredir.

 

Bir önceki yazımız olan Fingerprint AppLock başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?