Flipagram
Flipagram

Flipagram

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Cheerful, Inc.

Flipagram İndir

Flipagram Android kullancıların sosyal medya hesaplarını güzelleştiren, en sık tercih edilen video düzenleyici apk uygulamarından biridir. Flipagram’ı indirmeniz için pek çok nedeniniz var! Bu program hem ücretsiz hem de dil desteği Türkçe! Dolayısıyla herkesin gönlünde kayda değer bir yer kaplıyor.

Flipagram uygulaması ile Android cihazlarında harika slaylarla şovlar ve video hikâyeler oluşturup sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınıza havanızı atabilirsiniz. Üstelik çeşitli özellikleri sayesinde inanılmaz kullanım kolaylığı sağlıyor. Fotoğraflarınızı dilerseniz cihazınızın galerisinden dilerseniz de Instagram ve Facebook galerinizden cihazınıza yüklemeye gerek kalmadan çekebilirsiniz.

Flipagram; gelişmiş video editörünün tüm temel özelliklerine sahip olduğu için, fotoğraflarınızı zaman çizelgesine koyup geçişleri ayarlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz video kliplere yüzlerce ücretsiz Soundtrack  listesinden birini seçenerek farklı renkler kullanabilirsiniz. Üstelik sadece fotoğraflarınızı değil eski videolarınızı da kolajınıza ekleyebilirsiniz. Kullanışlı filtre ve düzenleme özelliğiyle yeni çalışmalarınızı daha dikkat çekici hale getirmek için çeşitli geçişlerden faydalanabilirsiniz.

 

Flipagram apk ile hazırladığınız video kliplerinizi uygulamadan çıkmadan önce tek bir dokunuşla Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, Vine, Tumblr, E-mail, Pinterest, FB Messenger, WhatsApp, KIK veya LINE aracılığıyla rahat bir şekilde paylaşabilirsiniz. Böylece kliplerinizi paylaşmanız için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca Flipagram’ın kendi ağında yapacağınız paylaşımlarınızla video ve fotoğraflarınızı daha fazla kullanıcıya göstermek ve sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini arttırmak da çok keyifli olacak!

 

Bir önceki yazımız olan MYT Müzik l MYT Material v2 Müzik İndirme Programı başlıklı makalemizde myt material indir, myt material v2 ve myt material v3 indir hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Flipagram

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?