GetContact
GetContact

GetContact

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Get Contacts app

  • Minimum Sürüm:

    4.0 ve sonrası

GetContact İndir

GetContact günümüzde en çok ihtiyaç duyulan programlardan biridir. Bu program sayesinde telefon sapıklarının işi daha da zorlaştı. Kafalarına göre numara çevirip sonra da sesini beğendikleri kişilere musallat olan ve yüzlerce defa arayarak rahatsız eden telefon sapıkları ve bunun gibi görüşmek istemediğiniz kişileri çağrıya cevap vermeden önce tanımanızı sağlar.

GetContact indirerek sadece sesini duymak ya da önemli konuşma yapmak istediğiniz kişilerle konuşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz GetContact uygulaması sürpriz aramaları engeller. Bu program telefonunuzda kurulu olmadığı zaman yabancı numaraları açarak ya da telefona cevap vermeyip belki internette yaptığınız araştırmalarla o kişinin kim olduğunu anlayabilirsiniz. Bu çok büyük bir zaman kaybıdır.

GetContact apk güncel profiller üzerinden sizi arayanın kim olduğunu o kişi telefonunuzda kayıtlı olmasa bile ekrana yansıtır. Programın bir diğer kullanışlı özelliği ise görüşmek istemediğiniz numaraları çok basit bir şekilde engelleme imkânı vermesidir. Telefonla isim bulan Android uygulaması denince akla ilk gelen programlardan biri GetContact’tır.

Eğer siz de güvenilir numara sorgulama uygulaması arıyorsanız GetContact ile bilmediğiniz numaralar hakkında bilgi sahibi olarak şahıs mı yoksa şirket numarası mı öğrenebilirsiniz. Görüşmek istemediğiniz numaraları da engelleyerek ilişkinizi kesebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın keşfet özelliği sayesinde tanıyabileceğiniz insanlarla iletişim kurabilirsiniz.

GetContact apk ile kurum ya da kuruluşların güncellenmiş telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Belki kafanızda benim telefon numaram da veri tabanına kaydedilir şüphesine düşebilirsiniz. Merak etmeyin, siz istemediğiniz sürece GetContact numaranızı kimseyle paylaşmaz.

Bir önceki yazımız olan Turbo Cleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?