Google Chrome
Google Chrome

Google Chrome

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Google

Google Chrome İndir

Google Chrome Android en sık kullanılan arama motorudur desek yanılmış olmayız. Gerçekten de ister IOS, ister Android, İster Windows işletim sistemi kullanın, eminiz ki elinizin ilk gittiği internet tarayıcısı, herkesin baş tacı Chrome’dur. Rakipleri Explorer, Yandex, Mozilla hiçbir zaman Google’ın önüne geçememiştir. Eğer siz de telefonunuzun kendi arama motorunu benimseyemediyseniz hemen sitemizden Google Chrome Android indirme işlemini yapabilirsiniz.

Google Chrome’un bu kadar sevilmesinin ilk nedeni internette hızlı ve güvenli bir şekilde gezinme imkânı sağlamasıdır. Günümüzde en çok kullanılan e-mail adresi de gmail olunca Chrome’dan vazgeçmek imkansız hale gelmiştir. Google Chrome Android sade ve kolay kullanılabilir yapısı ile istediğiniz tüm konulara ulaşmanızı sağlayan bir internetten tarayıcısıdır.

Şimdi bu browser’in özelliklerine bakalım. Google Chrome ile cihazlarınız arasında senkronizasyon yapabilirsiniz. Yani laptop ya da bilgisayardaki tarayıcılarınız arasında yer işaretleri, sekmeler ve şifrelerinizi kolayca aktarabilirsiniz. Veri tasarrufu yapmanızı sağlar. Mobil veri kullanımını yarı yarıya azaltır.  Diğer tarayıcılara göre daha hızlı göz atabilirsiniz. Arama yapmak için girdiğiniz kelimeleri hemen tahmin ederek hızlıca çıkan sonuçları size sunar. Sesli arama yapabilirsiniz. Hareket halindeyseniz ya da klavye kullanmaya üşeniyorsanız sesli komut ile Google Chrome’da arama yapmak çok kolaydır. Gizli sekme kullanarak girdiğiniz siteler varsa ve yaptığınız aramaların kaydedilmesini istemiyorsanız kişisel güvenliğinizi ayarlayabilirsiniz. Ücretsiz Google Chrome Android Browser indirmek için hemen tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Perfect365 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?