Guns of Glory İndir
Guns of Glory İndir

Guns of Glory İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  DIANDIAN INTERACTIVE HOLDING

 • Versiyon:

  2.2.0

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Guns of Glory İndir

Gerçek zamanlı strateji oyunu olan Guns of Glory, sektöre yeni bir deneyim getiriyor. Büyük haritası, asker çeşitliliği ve silah kombinasyonlarıyla dikkatleri çeken oyun kendi kategorisinde zirveye oynuyor.

Oyunda öyle bir çağda başlıyorsunuz ki, hala kılıç ve kalkanlar kullanılıyor ve ateşli silahlar yeni yeni savaş meydanlarındaki yerini alıyor. Askerlerin kılıçlardan tabancalara ağır bir geçiş yaptığı dönemlerden bahsediyoruz. Oyunculara yeni çağ ve yakın çağın geçiş dönemi başarıyla aktarılıyor. Mızraklı neferler, kılıçlı piyadeler, tüfekli süvariler gibi birimlere ek olarak bir elinde kılıç diğerinde tabanca tutan askerler de karşımıza çıkıyor Guns of Glory oyununda. Guns of Glory indirip siz de bu çağların geçiş sürecine ortak olabilr ve kendi ordunuzu yönetebilirsiniz.

Oyun içerisinde gelişmesi gereken yapılar, eğitilmesi gereken askerler, seviyesinin yükseltilmesi gereken ve silahlarını geliştirmeniz gereken ana kahramanınız bulunuyor. Gerekli işlemleri tamamladıktan sonra savaşmaya hazır oluyorsunuz. Bunların dışında savunma ve saldırı amaçlı kullanılabilen bir uçağınız da bulunuyor, bunun gücü bir orduya denk denebilir. Uçağınızı geliştirdikten sonra onun görünüşü bile rakipleri korkutmaya yetecek hale gelecek. Bahsi geçen tüm geliştirmeler için gerekli olan kaynakları inşasını yaptığınız maden, çiftlik vb. yapılardan, krallık haritasındaki hedeflerden ve günlük görevlerden temin edebiliyorsunuz.

Guns of Glory APK İndir

Oyundaki zengin detaylar macerayı sıkılmadan devam etmenize imkan veriyor ve zengin içerik sayesinde daha gelişmiş bir mobil oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı strateji oyunlarına daha önceden alışık olmasanız bile oyunu açtığınızda karşınıza çıkacak olan ipucu ve yol gösteren özellikler sayesinde kısa sürede oyunu kavrayabileceksiniz. 15 dakikalık bir süreyi tamamladıktan sonra kendinizi krallık haritasındaki ilk kurbanınızı ararken bulacaksınız. Tüm bu maceranın bir parçası olmak için Guns of Glory APK indirmeniz yeterli olacak. Gerekli bağlantıları sitemizde bulabilirsiniz.

Oyunda çok fazla düşmanınız olacağı için bazı müttefikler işinize yarayacaktır. Diğer strateji temelli oyunlarda olduğu gibi Guns of Glory’de de tek başına oynamak pek rahat olmayacaktır. Ordunuzu ve karakterlerinizi biraz geliştirdikten sonra kendinize uygun bir klan bulmalısınız. Oyunun tadını bir klana dahil olduktan sonra daha iyi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Guns of Glory İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?