Hadi Bilgi Yarışması APK | Süper Uygulama Hadi Bilgi Yarışması APK | Süper Uygulama
Hadi Bilgi Yarışması APK

Hadi Bilgi Yarışması APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  VİPME İNTERNET BİLİŞİM HİZMETLERİ

 • Versiyon:

  1.0.7

 • Minimum Sürüm:

  4.4 ve sonrası

Hadi Bilgi Yarışması APK İndir

Hadi Bilgi Yarışması APK dosyasını sitemizden indirip, canlı yarışmalara katılabilir ve para ödüllerine sahip olabilirsiniz.

Uygulama hakkında bilgisi olmayan kişiler için uygulama hakkındaki bilgileri de yazımızda bulabileceksiniz. Ülkemizde bir ilk olan proje, canlı, sunuculu ve para ödüllü ilk mobil bilgi yarışması. Hadi adındaki uygulama TV’de görmeye alıştığımız bilgi yarışmalarını akıllı telefonlara taşıyarak insanlara para kazandırıyor. Daha öncesinde HQ Trivia adında bu projenin yabancı versiyonu ile karşılaşmıştık. Şimdi uygulama hakkında bazı bilgileri sizlere aktaralım.

Hadi Yarışması APK

Uygulama haftanın her günü 12:30 ve 20:30 saatlerinde kullanıcılara para ödülü veriyor. Yalnızca karşınıza gelen soruya hızlı ve doğru yanıtlar vermeniz gerekiyor. Sonrasında ödül sizin olacak.

Hadi adındaki yarışma, haftanın her günü canlı yayında soruları doğru yanıtlayan kişilere, o yarışma için belirlenmiş olan ödül havuzundaki parayı eşit olarak dağıtıyor. Oyun parası veya puan değil bildiğiniz gerçek hayatta kullandığımız gerçek parayı dağıtıyorlar.

Yarışmalara katılırken veya indirirken bir ücret talep edilmiyor. Sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Oyunda topladığınız paralar 20 TL’yi geçtiğinde ise “Bakiye” kategorisine giriş yapıp, paranın aktarılmasını istediğiniz hesabı giriyor ve paranızı IBAN numaranıza çekiyorsunuz.

Oyun oldukça kolay, ilk olarak uygulamayı indirip telefon numaranızla kayıt işlemlerini yapıyorsunuz. Telefonunuza gelen kodu uygulamaya girdikten sonra kullanıcı adınızı seçebilirsiniz. Kullanıcı adını seçtiğinizde tekrar değiştirilmiyor, bu yüzden akıllıca bir seçim yapın. İsterseniz oyunu size öneren kişinin referans kodunu girerek Joker hakkını arkadaşınıza kazandırabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra sadece yarışmanın saatini beklemeniz gerekiyor. Yarışma başlamadan önce akıllı telefonunuza bildirim geliyor. Yarışma başladığında ise yarışmaya dahil olup, verilen sorulara süre bitmeden cevap vermeye çalışıyorsunuz. Tüm soruları doğru yanıtlarsanız ödül sahibi oluyorsunuz.

Uygulamada dağıtılan paralar sponsorlar, reklam verenler ve şirket yatırımcıları tarafından karşılanıyor. Oyunu arkadaşlarınıza tanıtıp joker hakkı kazanmak için arkadaşınız Joker kodunuzu uygulama içerisinde girmesi gerekiyor. Böylece ilk yarışmadan Joker hakkına sahip olacaksınız ve bir yanlış yapsanız dahi doğru kabul edilecek.

Dilerseniz oyuna sizler de sorular yollayabilir, uygulamanın gelişmesine katkı  sağlayabilirsiniz. Hadi Bilgi Yarışması APK dosyasını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lords Mobile APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Hadi Bilgi Yarışması APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.