HearthStone İndir
HearthStone İndir

HearthStone İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Blizzard Entertainment Inc.

 • Versiyon:

  12.0.2

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

HearthStone APK İndir

Mevzu bahis kart oyunları olduğu zaman herkes ilgi göstermez. Karakter tanıtımları, yetenekleri, kartların üzerindeki ufacık bilgiler ve sıralanamayacak onlarca detay… HearthStone: Heroes of Warcraft tüm bunlara sahip olmasına rağmen ondan çekinmeniz gerekmiyor. Tam aksine kart oyunlarını sevmeyenler bile, bu oyuna kendisini kaptırabilir. Oyundaki kart çeşitliliği oyunun keyfini artıran faktörler arasında bulunuyor.

Hearthstone APK, yapımındaki her sınıf bir Warcraft şampiyonu tarafından temsil ediliyor. Shaman için Thrall, Warrior için Garrosh Hellscream, Rogue için Valeera, Paladin için Uther Lightbringer, Druid için Malfurion, Hunter için Rexxar, Warlock için Gul’dan, Mage için Jaina Proudmoore, Priest için Anduin Wrynn.

Kahramanların tamamında seslendirilme kullanılmış ve bizi motive edip, rakibin tadını kaçıracak şeyler söyleyebiliyorlar. Buna ek olarak oyundaki 382 kartın kendine ait özellikleri var.

Diğer kart oyunlarını oynayanlar, Hearthstone’un diğerlerine göre daha kolay olduğunu görecektir. Temelde haklı olsalar da, oyunu öğrenmesi basit ancak ustalamaşması zordur. Bu sayede HHoW’da ciddi taktik savaşları vermeniz gerekecek. Elbette, şansınız sayesinde kazandığınız maçlar da olacak.

Hearthstone, Blizzard’ın diğer oyunlarıyla bağlantılı şekilde devam ediyor. Oyuna ilk başladığınızda kısa bir eğitim alacaksınız, fakat bu eğitimin ardından kendi başınıza pratik yapmaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Tüm sınıfları 10. seviyeye getirip temel destekelerinizi açtığınızda daha sağlıklı bir şekilde mücadelelere dahil olabilirsiniz.

Mücadeleler standart olarak 30 can ile başlıyor ve tüm sınıfların kendisine özgü yetenekleri bulunuyor. İki taraf da elinin altındaki 30 kart ile maç öncesinde destesini düzenliyor. Fakat bazı noktaların altını çizmek gerekiyor. Her el bir mana alıyorsunuz, kartlarınızı da mana karşılığında oynayabiliyorsunuz. Bu yüzden destenizde basit kartlara da yer vermeniz gerekiyor. Hatta büyü kartlarını bile özene bezene seçmeniz gerekiyor.

Minionların da özellikleri bulunuyor. Rakibin doğrudan can puanınızı düşürmesini sitemiyorsanız “taunt” özellikli minionları kullanmanız gerekiyor. Her sınıfın özel gücü olduğunu söylemiştik. Shaman rastgele totem çıkarıyor, Priest ise kendisini iyileştirebiliyor. Elbette bu kartlara sahip olana kadar birkaç mücadele yapıp, sonrasında birkaç deste açmanız gerekecek. Oyuna ilk giriş yaptığınızdaki görevleri yaparak oyunun temel taşlarını kavrayabilirsiniz.

Hearthstone indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanarak bu oyunu tüm cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  HearthStone İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?