Hello Neighbor APK | Süper Uygulama Hello Neighbor APK | Süper Uygulama
Hello Neighbor APK

Hello Neighbor APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  tinyBuild

 • Versiyon:

  1.0

 • Minimum Sürüm:

  7.0 ve sonrası

Hello Neighbor APK İndir

İlk olarak PC platformu için çıkış yapıp, daha sonra mobil versiyonları çıkan oyunları sıkça görmeye başladık. Bunlardan biri de Hello Neighbor APK oldu. Sessiz sakin bir sokakta, bir öğle vakti oynayan bir çocuk olduğunuzu hayal edin. Birden, yol boyundaki komşunuzun evinden korkunç bir çığlık geliyor. Hemen yanına gidip, camdan onu bodrumundaki kapıyı barikatlandırırken görüyorsunuz. Acaba orada ne var?

Hello Neighbor bu sorunun cevabını almanızı sağlıyor fakat bu cevaplara ulaşmak için zorlu aşamalardan geçmeniz gerekiyor. Oyunun ana yapısı, Neighbours from Hell adındaki eski bir oyunla aynı denebilir. O oyunda baş karakter komşunun evine sızar ve onu kızdırmaya çalışır, birkaç bölümün ardından da oyun biterdi. Hello Neighbor da ise işler daha da karışık!

Hello Neighbor APK

Yazımızın girişinde bahsettiğimiz çocuk olarak başladığınız oyunda, komşulardan biri olan Wilson’un bodrumunda neler sakladığını ortaya çıkarmaya odaklanıyoruz. Oyunu strateji ve gizlilik gerektiren bir korku oyunu olarak nitelendirebiliriz. Yapay zekadan faydalanılmış oyunda; hareketleriniz kaydediliyor ve sonraki denemenizde Wilson tedbirli hamlelerle sizi karşılar.

Sonraki denemelerinizde komşunuz ses çıkarmanıza neden olacak tuzaklar ve ayı kapanı gibi zarar verici aletlerle sizleri yakalamak için uğraşır. İster pencereden odaya girin, ister kapıdan ister bacadan girin, ister duvarlardan tırmanmaya çalışın Wilson sizi bir şekilde yakalayacaktır. Wilson, korku oyunlarında karşımıza çıkan karakterler arasından en akıllısı desek yanlış olmaz. Hello Neighbor oyununu akıllı telefonunuzda oynarken atacağınız her adımı düşünmeli ve mantıklı hamleler yapmalısınız. Bulmacalarla uğraşırken bir yandan da Wilson’dan kaçmanın heyecanını akıllı telefonlarda da yaşayabilmek güzel bir durum. Oyunu sitemizdeki bağlantıları kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Çizgi film havasında gerçekçi grafikler sunan oyunda, korkuyu hissetmeme şansınız bulunmuyor. Dikkat edin korkudan titrerken akıllı telefonunuzu elinizden düşürmeyin. Şimdi, bu oyunun hiç kötü yanı yok mu diyebilirsiniz. Evet, var. Oyunun kontrol şeması biraz kötü, bir nesne alabilmek ve kullanmak için iki defa dokunmanız gerekiyor; bu durum işleri biraz gereksiz komplike yapıyor.

Oyun sona erdiğinde sanki tamamlanmamış hissi de uyandırıyor denebilir. Tüm bunları kendiniz deneyimlemek için sitemizdeki bağlantıları kullanarak Hello Neighbor APK dosyasını indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hadi Bilgi Yarışması APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Hello Neighbor APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.