Hello Neighbor İndir
Hello Neighbor İndir

Hello Neighbor İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Hello Neighbor, bodrumda sakladığı korkunç sırları öğrenmek için komşunun evine gizlice girme hedefine odaklanan gizemli bir aksiyon korku ve gerilim türü oyundur. Hello Neighbor ile her hareketinizden sizi öğrenen, gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynarsınız.

 

Hello Neighbor İndir Ücretsiz

Ücretsiz olarak Hello Neighbor oynarken, caddenin karşısındaki evde yanlış bir şey olduğunu hissedeceksiniz. İçeri girip neler olup bittiğini keşfetmeye çalışacaksınız. Bu aşamalarda rakibiniz; bıyıklı komşunuz, hatalarınızdan da öğrenen bir yapay zeka tarafından kontrol edilir. Evin içinde arama yapacak ve gizemi çözmenize yardımcı olacak araçlar ve bazı ipuçları bulacaksınız.

Oyunun nasıl çalıştığını anlamak kolaydır, ancak başarılı olmak biraz beceri ve sabır işidir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hello Neighbor, bazı güzel ve ilginç çizgi grafiklerle gizemli bir hikayeden hoşlanan insanlar için eğlenceli bir oyundur.

 

Hello Neighbor İndir Son Sürüm

Hello Neighbor, bulmacalar ve gizli araçları/unsurlar ile birinci şahıs bir korku oyunu olarak tanımlanabilir. Ana karakter, küçük bir çocuk, topunu sokağa atıyor ve burada oyuncu kontrolü ele alıyor. Topun arkasından sokakta yürürken, ortamın renkleri ve parlaklığı bir güvenlik hissi yanılsaması verir. Görünürde araba ya da insan yoktur… Topunuz, cam kırılmalarını duyabileceğiniz ve kötü bir şey yapmak üzere olan komşuyu görebileceğiniz büyük bir evin önünde durdu. Amaç o an netleştirilir: Bu evde neler olup bittiğini araştırın. Ne yazık ki, bunu söylemek yapmaktan çok daha kolay…

Oyunun resmi tanıtım yazısı oyunu şöyle tanımlamaktadır: “Bu Android oyununda, komşunuzun bodrumda ne sakladığını öğrenmeye çalışacaksınız. Komşunuzu izlemeye başlayın ve onun evine girin. İpuçlarını ve kullanışlı nesneleri bulmak için çeşitli odaları dikkatle inceleyin. Tuzakları etkisiz hale getirmek, kapıların kilidini açmak gibi amaçlar için etrafta bulunan nesneleri kullanın. Komşunuzun sizi yakalaması durumunda, her şeye en baştan başlamanız gerekeceğini unutmayın. Komşu tarafından fark edilmeyin ve yakalanmayın. Yaratıcılığı gösterin!”

Siz de yaratıcılığınızı göstermek için hemen şimdi son sürüm Hello Neighbor indirin!

 

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Hello Neighbor İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?