inekle | Süper Uygulama inekle | Süper Uygulama

inekle

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  MOT Bilişim A.Ş.

 • Versiyon:

  3.0.4

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

inekle

İlkokuldan liseye kadar tüm gençlerin sınavlara hazırlık sürecinde, ödev yaparken veya ders çalışma esnasında kullanabilecekleri bir platform olan inekle, online ders alabildiğiniz bir uygulama. Dersler, çevrimiçi olarak verildiği ve birebir oldukları için son derece popüler bir uygulama.

Seçilmiş üniversitelilerden özel ders alma şansı bulan genç öğrenciler, gerekli gördükleri derslerde destek alabiliyorlar. Canlı ders uygulamasıyla ders esnasında sormak istediklerini sorabiliyor, gerekli olan yerlerde konu anlatımı isteyebiliyorlar.

Chat, sesli iletişim ve beyaz tahta modülleri bulunan platformda dersler, birebir ve çevrimiçi olarak yapılıyor. Öğrenciler akıllarına gelen soruları platformun havuzuna yollayabiliyor. Öğrenci uygulamaları arasında büyük bir fark yaratmayı başaran inekle uygulamasının sunduklarına bir göz atalım.

İlkokul ve lise öğrencilerinin bu uygulamayı bu kadar çok kullanmasının birden fazla nedeni var. Uygulamanın bir saatlik kullanım ücreti 21 TL, yani özel derslerden çok daha ucuz.

Platformun asıl amacında, üniversite öğrencilerine bir nevi burs sunmak buna ek olarak özel dersleri lüks bir hizmet olmaktan çıkarmak. Böylece hem hizmet veren hem de alan iki taraf da karşılıklı fayda sağlıyor.

inekle üzerinden ders veren hocalar, Türkiye’nin başarılı üniversitelerinde okuyan öğrencilerden bir araya geliyor. Bu öğrenciler rastgele değil çift aşamalı bir elemenin sonrasında öğrenmet havuzuna ekleniyorlar. Sistem içerisindeki öğretmenler, teknolojiyi nasıl kullanmaları gerektiğini biliyor. Platformun dağıtmış olduğu inekle tabletleri ile dersleri kağıt kalem kullanırcasına anlatıyorlar. Platformda ödeme yapmak da oldukça kolay, internet sitesi üzerinden sisteme girdiğinizde rahatça ödeme yapabiliyorsunuz.

İnekle, öğrenciler ihtiyaç duydukları an hizmet sunabiliyor. Bir öğrencinin özel ders ihtiyacı olduğunda beklemesi gerekmiyor. Platformda zaman kısıta yok. Gecenin yarısında bile ders alabiliyorsunuz. Öğrencilerin bilinçli ve bilgili kişilerden oluştuğu uygulamada her konu için uzman öğretmen bulabiliyorsunuz.

Sistemdeki öğretmenler, üniversite öğrencilerinden oluştukları için destek sundukları öğrencilere, strateji, üniversite ve bölümleriyle ilgili bilgi de aktarabiliyorlar.

Uygulama velileri, çocuklarının hangi konularda, ne kadar zaman, kimden ders aldığı konusunda da anlık bilgi aktarıyor. Öğretmen havuzunda bulunan şahıslar, halden anladığı için ulaşılabilir ve samimiler.

İnekle uygulamasını sitemiz üzerinden ücret ödemeden indirebilirsiniz ancak ders almak için gerekli ödemeleri yapmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Videoshop - Video Editor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  inekle

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.