İnternetsiz Batak – Batak HD İndir
İnternetsiz Batak – Batak HD İndir

İnternetsiz Batak – Batak HD İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Alper Games

 • Versiyon:

  43.0

 • Minimum Sürüm:

  4.0 ve sonrası

İnternetsiz Batak - Batak HD İndir

Mobil platforma özel olarak geliştirilen Batak HD oyunu, klasikleşmiş bir kağıt oyununu akıllı telefonunuzda oynamanıza imkan veriyor. Bir seyahat, kamp, gezi gibi ortamlarda batak oynayabilmek için kağıt destesine ihtiyacınız olur. Bu durumun önüne geçmek için Batak HD indirebilir ve internetsiz, kağıtsız batak oynayabilirsiniz.

Farklı farklı kişilerle mücadele edebileceğiniz oyun, eşi benzeri olmayan anların yaşanmasına fırsat veriyor. Rekabetçi olarak geliştirilmiş oyun yapısı kapsamında farklı yenilikleri de sizlere sunuyor.

İstediğiniz zaman ve yerde batak oynama imkanı sunan oyun, istediğinizde ve akıllı telefonunun yeterli bataryası olması halinde size anında batak oynatıyor. İnternet paketiniz azsa veya bittiyse üzülmeyin, çünkü Batak HD internet olmadan oynanabiliyor. İnternet kullanımı gerektirmeyen yapım, data kullanım zorunluluğunu kaldırmayı başarıyor. Botlarla mücadele ederken yeni hamleler deneyebilir ve onların üstesinden gelebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızla oynayacağınız zamanlarda batak eliniz daha kuvvetli olacaktır. Pratik yapmak için eşsiz olan oyun sitemizdeki bağlantıları kullanarak akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

İnternetsiz Batak Oyna

Özel olarak hazırlanmış yapay zeka sistemiyle karşınızda bot olduğunu aklınıza bile getirtmeyen yapım, gerçekçi bir oyun deneyimi yaşatıyor. Zaten botlarla oynuyorum diyip, karşı tarafı hafife alırsanız kesinlikle kaybedersiniz. Mantıklı hamleler yapan botlar, kimi zaman sizi zorlamayı başarıyor. Bu sayede oyundan aldığınız zevkte katlanmış oluyor. Klasik batak, henüz oyunu detaylı bir şekilde bilmeyenler için zor olduğu için bu yapımı kullanan kişiler iyi bir antrenman yapmış oluyorlar.

Daha önce hiç batak deneyiminiz yoksa veya az oynadıysanız Batak HD indirerek kendinizi geliştirebilir, partik yapıp oyunun detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet kullanmayan sürüm sayesinde gerçek yaşam deneyiminiz öncesinde bilgi sahibi oluyorsunuz. Batak HD sayesinde iyi bir batak oyuncusu haline gelebilirsiniz.

İnternetsiz Batak İndir

Farklı modlar bulunan oyunda, çeşitli batak türlerini deneyebilir, klasikleşmiş modları da öğrenebilirsiniz. Oyun içerisinde 3-5-8 batak, 3’lü gömmeli, ihaleli, eşli ve ihalesiz olmak üzere çeşitli modlar bulunuyor.

İnternetsiz batak oyununu indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanarak Batak HD yapımını akıllı telefonunuza kurabilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar!

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  İnternetsiz Batak – Batak HD İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?