Jetpack Joyride APK
Jetpack Joyride APK

Jetpack Joyride APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Halfbrick Studios

 • Versiyon:

  1.10.12

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Jetpack Joyride APK İndir

Akıllı telefonların popülerleştiği yıllardan beri uygulama marketinde bulunan Jetpack Joyride APK dosyasını artık sitemizdeki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan yapımı oynaması ise oldukça keyifli!

Oyuna Jetpack üzerindeki bir karakter olarak başlıyorsunuz. Ekrana dokunup Jetpack’i çalıştırabilir ve yükseltebilirsiniz. Dokunmayı kestiğinizde ise alçalışa geçiyorsunuz. Yani oyunun kontrolleri son derece basit. Elbette, hedefimizde doğru anda yükselip alçalmak, elektrikli engellerden, füze ve lazerlerden kaçarak mümkün olduğu kadar ileriye gitmek ve en fazla altını toplamak bulunuyor. Oyun esnasında karşımıza çıkan çark resmine sahip kutuları toplayarak da ek güç sahibi olabiliyoruz.

Öldüğünüzde ise oyunda toplamış olduğunuz çarpı şekline sahip topların sayısı kadar şans topu hakkını oluyor. Oyun sonundaki ekranda kolu indirip, ekstra özelliklerin sahibi olabiliyorsunuz. Oyun sona erdiğinde 50 altın karşılığında bu toplardan satın alabiliyorsunuz.

Oyun anlattığımız kadar kolay bir oyun. Ancak bir o kadar da zevkli bir oynanış yapısına sahip, bu tarz küçük oyunlar sizi mutlu ediyorsa oyun arşivinize Jetpack Joyride yapımını da eklemeniz gerekiyor.

JetPack Joyride APK İndir

Fruit Ninja’nın yapımcıları Halfbrick tarafından paylaşılan Jetpack Joyride adındaki oyun sitemiz üzerinden rahatlıkla indirilebiliyor. Halfbrick oyunlarının meraklısı kişiler için bu oyunda mutlaka denenmeli.

Oyunun tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi Barry adındaki kişi Jackpack kullanarak karşısına çıkan engelleri geçmeye çalışıyor, bunları yaparken de oyun bazı görevler veriyor. Bu görevler genelde oyunun akışına etki etmiyor. Oyunu kısa sürede kavrayıp, uzunca bir süre keyifle oynayabilirsiniz.

Oyunun değerlendirmesini yapmak gerekirse oyunda çeşitli görevler bulunuyor ve bu görevler pek uzun sürmüyor. Jetpack üzerimizde oyuna devam ettiğimiz sırada bu görevler de tamamlanıyor. Bunun haricinde oyun içerisinde karşınıza renkli kutularda çıkıyor. Oyunda topladığımız altınlarla marketten değişik, kafa, gövde ve iyileştirmeler alabiliyoruz. Her oyunun sonunda topladığınız spin tokens sayısında jackpot hakkına sahip oluyorsunuz. Jackpot’tan can, para ve sonraki oyun için 750 mt’de başlama ve 2 kat para gibi şeylere sahip olabiliyorsunuz.

JetPack Joyride APK dosyasını sitemizden indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden, iyi eğlenceler!

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Jetpack Joyride APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?