Kaave Falı APK | Süper Uygulama Kaave Falı APK | Süper Uygulama
Kaave Falı APK

Kaave Falı APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Didilabs BV

Kaave Falı APK İndir

Kahve falı, belirli zamanlarda eğlenceli vakit geçirmek için arkadaş arasında kullandığımız eğlence araçlarından yalnızca biri, ancak bazıları fal işini çok ciddiye alabiliyor. Bu yüzden, gün geçtikçe farklı kahve falı uygulamaları markette görüyoruz. Kaave Falı APK uygulaması bu kategorinin en başarılı yapımları arasında yer alıyor.

Gelecekte karşımıza ne çıkacağını, neler olacağını duymak ve çeşitli hayaller kurmak hepimizi mutlu ettiği için kahve falı ilgimizi çeken bir konu oluyor. Bu ihtiyacımızı da fal uygulamaları ile gideriyoruz.

Daha önce çeşitli fal uygulamalarını sizlere tanıtmıştık. Uygulama marketinde bir çok uygulama bulunuyor, bizler sizler için en iyi uygulamaları seçip, sunuyoruz. Kaave Falı APK dosyasını sitemiz üzerinden indirip, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Google Play üzerinde indirme sayısı 10 milyonu geçmiş olan uygulama, eğlence kategorisinin zirvesinde yer alıyor. Peki, bu uygulamanın özellikleri neler?

Kaave Falı APK – En İyi Kahve Falı Uygulaması

Kaave Falı, fal uygulamaları arasında en düzgün ve kullanışlı arayüze sahip olan uygulamalardan biri olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman karşınıza üç farklı ekran çıkıyor. Burada fal baktırabilmek için yapmanız gerekenler anlatılıyor.

Falcı Bacı, kahveni bitir, fincanı çevir ve soğumasını bekle diyor. Bu sırada da bir dilek tutmanı istiyor. Bunun ardından kahve tabağının ve fincanın fotoğraflarını çekip, uygulamaya yüklüyorsunuz.

Başla butonuna dokunarak temel ekranlara geçiyor ve profil bilgilerinizi girerek falınıza bakabiliyorsunuz. Fala bakabilmek için ilk önce profilinizi oluşturmanız gerekiyor, isim, ilişki durumu, iş durumu, cinsiyet ve doğum tarihiniz gibi bilgileri yorumları oluşturmak için kullanılıyorlar.

Profil bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra + butonuna dokunarak fal talebinizi iletebilirsiniz. Bu süreçte üç defa fincan fotoğrafı çekip uygulamaya yüklemeniz ve yorumcunuzu tercih etmeniz gerekiyor. Kahve içmeden fala bakmak istiyorsanız da sanal fincan seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Fal uygulamalarını kullanan ciddi bir kitle bulunuyor ve uygulama geliştiricileri de bunun farkında, yeni uygulamalar karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Kaave Falı APK dosyasını sitemizden indirerek akıllı telefonlarınız üzerinde şimdiye kadar 845 milyon fal yorumu yapmış olan Kaave Falı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hello Neighbor APK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • GooglePlay:

    Kaave Falı APK

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.