Kahve Falcım | Süper Uygulama Kahve Falcım | Süper Uygulama
Kahve Falcım

Kahve Falcım

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Kahve Falcım İndir

Kahve Falcım adı üzerinde teknoloji bir fal uygulamasıdır. Rakiplerinden farkı gerçek falcılar tarafından kullanılmasıdır. Sık sık Türk kahvesi içiyor ve fal baktırmayı seviyorsanız siz de trende uyup fallarınızı dışarıdaki falcılar yerine telefon uygulamaları ile baktırabilirsiniz.

 

Kahve Falcım apk uygulaması indirme işlemini bu sayfadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için indir butonuna dokunmanız yeterlidir. Uygulamaya ait falcılar gerçek olduğundan ve gönderilen kahve falı fotoğraflarını tek tek inceleyerek yorumladığı için sonuçlar da doğrudur. Falcılara hakaret amaçlı uygunsuz fotoğraflar gönderirseniz cevabınızı da ona göre alırsınız.

 

Her fal uygulamasında olduğu gibi maalesef Kahve Falcım uygulamasında da VIP üyelik kitlesi mevcuttur. Ücretsiz versiyonunda falcılarla sohbet edebilir, fallarınızın yorumları hakkında sorular sorabilirsiniz. Fakat yorumlara gelen cevabın süresi oldukça uzundur. Eğer VIP üyelik alırsanız sorularınıza anında cevap alacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kahve Falcım uygulamasında altın ve kredi sınırlaması vardır. Günlük sınırlı sayıda fal baktırabilirsiniz. Belli bir ücret karşılığında alacağınız VIP üyelik rahat bir kullanım sağlayacaktır. Tıpkı dışarıda bir kafenin falcısıyla konuşuyor gibi karşılıklı sohbet etme şansına sahipsiniz. Eğer sık sık fal için başkalarına para ödüyorsanız, bu uygulama size tasarruf sağlayacaktır. VIP üyelikte bile dışarıdaki falcıdan daha az para ödeyerek maksimum destek alabilirsiniz. Kahveniz de sizden olduğundan sizin için çok uyguna gelecektir. Öncelikle ücretsiz versiyonunu deneyerek programı sevip sevmeyeceğinizi test edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Clean Master başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.