Kebap World APK
Kebap World APK

Kebap World APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Hammurabi Games

 • Versiyon:

  1.5

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Kebap World APK

Kebap World APK, Türkiye’nin yerli oyun üreticilerinden olan Hammurabbi Games tarafından geliştirilen oyun, Android platformunda kullanılabiliyor.

Kebap World, Türkiye’nin yerli oyun üreticilerden olan Hammurabi Games’in geliştirdiği aşçılık ve yemek yapma oyunu olarak karşımıza çıktı. Kebap World yapımıyla beraber Türk mutfağının benzersiz lezzetleri bir oyuna dahil oluyor ve yabancı oyunculara Türk lezzetlerini tanıtıyor.

Ülkenin döt köşesine gerçekleştireceğiniz seyahatlerle beraber ülkenin muhteşem mutfağı sizleri bekliyor olacak. Oyunun grafiklerinden mekaniklerine kadar oyun tamamen eğlence faktörleri ön planda tutarak dizayn edilmiş. Yerli mobil oyun olarak piyasadaki yerini alan oyun haftanın oyunu olarak da defalarca ödüllendirilmeyi başarmıştı.

Oyunda restoranın tezgah tarafına geçip geleneksel Türk yemekleri hazırlıyor ve restorana gelen insanlara servis ediyoruz. Oyunda hem işletmeci, hem aşçı hem de garson rolünü bizler üstleniyoruz. Salona gelen insanlar gerçek müşteriler gibiler ve beklemekten hiç haz etmiyorlar. Mümkün olduğu kadar hızlı ve lezzetli şekilde yiyecekleri hazırlamak gerekiyor. Servis ağı yetersiz kalmaya başladığında ise yeni ekipmanlar alarak restoranın hızını artırmak için gelişim göstermeliyiz.

Yapılan tüm bu geliştirmelerin müşteri tarafında da bir karşılığı oluyor. Sunduğunuz hizmet ve lezzetli yemekler sayesinde oyundaki müşterilerden ek bahşiş kazanabiliyorsunuz. Oyunun haritası Türkiye üzerine şekillenmiş ve restoranlar için ikonik semboller kullanılmış. İstanbul’da açtığınız restoran Galata Kulesi’nin yanında olurken, Ege’de restoran açtığınızda balık çeşitlerini hazırlıyorsunuz. Adana gibi bir bölgede restoran açmaya karar verirseniz de oyunun adını aldığı kebapları sunuyorsunuz.

Kebap World oyuncuların yemek hazırlama oyunları anlayışını değiştiriyor. Oyun içerisinde Türk mutfağının harika yönleri başarılı bir şekilde aktarılmış. Oyunda kendi mekanınızı açıp, leziz Türk yemeklerini hazırlayıp, işletmenizi geliştirmek isterseniz sitemiz üzerinden Kebap World APK dosyasını indirebilirsiniz.

Kebap World APK İndir

Kebap World, yalnızca Türk yemeklerini sunduğunuz güzel, keyifli bir yapım. Pide, kebap, şiş gibi Anadolu’ya özgü mutfakların birbirinden güzel, tadına duyulmayan yemeklerini oyunda görebiliyorsunuz. Kendi restoran zincirinizi kurmak için oyunda uzun süre çalışmak gerekiyor, toplamda 120 farklı bölüm bulunuyor.

Türk mutfağını ön plana çıkaran yapımı sitemizdeki bağlantıları kullanarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GetContact başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Kebap World APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?