Kelime Bahçesi İndir
Kelime Bahçesi İndir

Kelime Bahçesi İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 oy, ortalama: 3,25 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  APNAX Games

 • Versiyon:

  1.2.8

 • Minimum Sürüm:

  4.1 ve sonrası

Kelime Bahçesi İndir

Mobil platformdaki oyunlara olan ilginin artışı farklı kategorilerin oluşmasına imkan veriyor. Bu kategorilerden biri de kelime oyunları! Mobil kelime oyunları kategorisine giren Kelime Bahçesi, kullanıcılara mükemmel bulmacalar sunuyor. Gizli kelimeleri bulmaya çalıştığınız oyun, renkli grafikleri ve Türkçe olmasıyla insanları kendisine çekiyor.

Renkli bir animasyon sisteminin üzerine kurulmuş olan yapım, her yaştan kitleyi kendisine çekmeyi başarıyor. Yetişkinleri hedefine alan Kelima Bahçesi oyunu, genç kitle arasında da önemli bir popüleriteye sahip. Kendini geliştirmek ve aynı zamanda eğlenmek isteyen kişilerin tercih edebileceği yapım sayesinde kelime haznenizi genişletebilir ve geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Boş vakitlerinizde anlamsız oyunlar oynamak yerine kelime oyunu ile kendinize değer katabilirsiniz. Oyunun gençler arasında popüler olmasının sebebi ise zorlu ve keyifli yapısı olara gösterilebilir. Bir taraftan kendinizi zorlarken, bir taraftan da eğleniyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak kendinizi geliştirdiğinizi de unutmamak gerekiyor.

Eğlence dolu oyunun mekanikleri ise parmak hareketleri üzerine kurulmuş. Grubunuzun içindeki gizli kelimeleri tespit etmek için parmağınızla harfler arasında geziyor ve saklanmış kelimeyi arıyorsunuz. Her aşamada daha da zor kelimelerle karşı karşıya geliyorsunuz. Oyunu eğlenceli kılan zorluk faktörü de buradan geliyor.

İşe, okula giderken, arkadaşlarınızla toplanmayı beklerken, sıkıldığınızda ve diğer tüm boş vakitlerinizde harika bir oyalanma imkanı haline gelen yapım,  kendinizi geliştirmenize bunun yanı sıra eğlenmenizi de fırsat tanıyor. Şimdiye kadar oynadığınız oyunlardan sıkıldıysanız ve daha verimli zaman öldürmek istiyorsanız Kelime Bahçesi indirebilirsiniz. Kelime oyunu ile vaktiniz daha kıymetli bir hal alacaktır.

Kelime Bahçesi Oyna

Android platformu için oynayabileceğiniz en iyi kelime oyunları arasında olan Kelime Bahçesi, ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Oyunu oynamak için herhangi bir para ödemeniz gerekmiyor. Oyun içerisinde sizlere sunulan satın alımlar var ancak bunları sadece bazı seviyeleri geçmek için kullanabiliyorsunuz, yani size büyük bir avantaj sağlamıyor.

Oyunu Android işletim sistmeli akıllı telefonunuzda oynamak istiyorsanız, Android 4.1 ve üzeri bir sürüme sahip cihaz kullanmanız gerektiğini hatırlatalım. Kelime Bahçesi indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternetsiz Batak - Batak HD İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Kelime Bahçesi İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?