Lords Mobile APK | Süper Uygulama Lords Mobile APK | Süper Uygulama
Lords Mobile APK

Lords Mobile APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  IGG.COM

 • Versiyon:

  1.76

 • Minimum Sürüm:

  2.3 ve sonrası

Lords Mobile APK İndir

Sosyal medya platformlarında karşımıza sık sık reklamları çıkan Lords Mobile APK dosyasını sizlere sunuyoruz. Bununla beraber sizlere oyunla ilgili bilinmesi gerekenleri de aktaracağız.

Hem Android hem de iOS kullanan kişilerin oynayabildiği yapımda sizlere belli bir bölge sizin yönetiminize veriliyor. Oyunun hikayesini takip ederek imparator öldüğünde topraklar işgal edilmiş ve oyuncular da toprakları toplayabilmek için uğraşıyorlar.

Yönetimi size verilen toprakları yavaş yavaş büyütüyor ve elinizdeki orduyla yeni alanları açarak yeni üretim alanları ve binalar yapıyorsunuz. Elinizde kahramanlar bulunuyor, kahraman bölümlerini yaparak daha güçlü kahramanlara sahip olabiliyor ve bu kahramanları maceralara yollayıp hem eşyalarını hem de seviyelerini yükseltiyorsunuz.

Oyunda birlikler de bulunuyor. Birliğe dahil olan üyeler birleşip, dev canavarlara saldırıp gelen hediyeleri kendi aralarında bölüşebiliyorlar. Oyun, toprağınızı geliştirip, ordunuzu büyütüp farklı kullanıcılarla mücadele etmek üzerine kurulmuş.

Lords Mobile APK Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuna ilk başladığınızda üç gün boyunca geçerli bir koruma kalkanınız oluyor ve rakipler size saldıramıyor. Doğal olarak siz de kimselere saldıramıyorsunuz. Oyundaki bazı görevler bu süreyi yükselten eşyalar verebiliyor. Eğer kalkan varken birine saldırırsanız, kalkan pasif hale gelir ve savunmasız kalırsınız.

Kalkan süresi sona erdiğinde saldırılara açık hale geleceksiniz. Bu yüzden oyuna uzun süre giremeyecekseniz, askerlerinizi sığınağa yerleştirerek güvende tutabiliriniz. Kahramanlarınızın seviyesi de hesabınızın seviyesiyle orantılı olarak yükselir.Kahramanlarınızı geliştirirken bu durumu göz önünde tutmalısınız.

Oyunda bir birliğe dahil olduğunuzda, ekip arkadaşlarınızla iletişiminizi sıkı tutmalısınız. Oyun harita üzerinde haftada bir defa istediğiniz yere ışınlanma hakkı veriyor, güzel bir birliğe dahil olup onların yanlarına ışınlanabilirsiniz. Lords Mobile APK ücretsiz olsa da oyuna para yatırarak gücünüzü daha hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

Özellikle oyuna arkadaş grubunuz ile beraber başlayacaksanız kesinlikle tavsiye ederiz.

IGG.com’un yapımcılığını üstlendiği oyun, strateji türünde bir RPG yapımı. Yakın bir tarihte yapımcı tarafından oyun içi öğelere sahip olmanıza imkan veren bir duyuru da yapıldı. Ülkemizde de satılan Google Play hediye kartlarındaki kodları kullanan kişiler oyun içerisinde değerli kutulara sahip olabiliyorlar. Bu kutuların içerisinde VIP puanları, Mücevherler ve farklı kaynaklar bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Guns of Death APK - Türk Yapımı FPS başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android, Oyunlar

 • GooglePlay:

  Lords Mobile APK

 • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.