Lucky Patcher
Lucky Patcher

Lucky Patcher

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Lucky Patcher

Lucky Patcher İndir

Android cihazını tamamen kişiselleştirip kullanmayı sevenler Lucky Patcher programına kesinlikle sahip olması gerekir. Özellikle Root ayarlarını yapıp telefonunu öyle kullanan erkeklerin çok işine yarayacak olan bu program ile neler yapabilirsiniz, gelin daha yakından tanıyalım.

 

Telefonunuzu Root yaptıktan sonra istediğiniz gibi oynama yapabileceğinizi biliyorsunuz. İşte cihazınızdaki uygulamalara yama yapmanız için Lucky Patcher apk programına ihtiyacınız var. Bu program sayesinde oyun içi satın alma işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz! İstediğiniz oyuna hiçbir ücret ödemeden sahip olmak sizi çok mutlu edecektir. Daha önceden almış olduğunuz program ya da oyunları lisanslı hale getirebilirsiniz. Yani parayla almış gibi görünecek olan oyunlarınızda artık o sinirinizi bozan reklamlar olmayacak!

 

Lucky Patcher Android Apk dosyasının kurulumu ve kullanımı için telefonunuzda Root ayarlarınızın yapılması şart. Yani ücretsiz Lucky Patcher uygulamasını başka türlü indiremezsiniz. Telefonunuza Root yapmaya karar verdiyseniz zaten artık onu gözden çıkarmış, garantisini çöpe atmışsınızdır. Bu yüzden Root işlemini yeni telefonlarınıza yapmanızı önermeyiz. Eskiyen ve artık kullanmak istemediğiniz telefonlarınıza Root yaparak ve Lucky Patcher indirerek yeniden canlandırabilirsiniz. Root yapmadan programı indirirseniz sadece kısıtlı özellikler ile bunu kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca uygulamalarınızı yedekleyebilir, güncellemeler için imza denetimini devre dışı bırakabilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliği ise hiçbir reklam içermemesi! Bilirsiniz ki ücretsiz olarak kullanılabilen uygulamaların neredeyse hepsi pek çok reklam içerir. Lucky Patcher hem kendi bünyesinde reklam barındırmaz hem de diğer uygulamaların reklamlarını yok eder.

 

Bir önceki yazımız olan Facetune başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?