Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun İndir
Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun İndir

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  AppQuiz

 • Versiyon:

  2.3

 • Minimum Sürüm:

  4.0.3 ve sonrası

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun İndir

Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar, 6 yaşın altındaki küçük çocuklar için özel olarak geliştirilmiş, eğlenceli ve eğitici bir oyundur. Oyunun içerisinde 16 farklı mükemmel oyun yer almaktadır. Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun indirdikten sonra bu oyunların hepsine erişim sağlayabilirsiniz.

Genel olarak çocuklar, eğitici içerikleri sıkıcı bulurlar. Fakat bu durum yapısı sayesinde Maşa ve Koca Ayı için geçerli değil. Gerçekten çocukların severek vakit geçireceği bir yapım olmuş. Buna ek olarak uygulama içerisinde satın alma desteği de bulunan oyun, çok farklı bir deneyim için farklı seviyelere erişmenize imkan veriyor. Dilerseniz oyunun içerisinde yapımları oynar, isterseniz ek alımlar yaparak oyundan alınacak keyfi artırabilirsiniz. Bu seçeneği kullanıcıya bırakan yapımcılar, oyunu kişiselleştirmenize müsade ediyor.

Küçük yaşta eğitici içeriklerin titizlikle hazırlanması çok önemli, çocukların algısı tamamen açık olduğu için dikkatli ve özenle seçilmiş bilgilerle beslenmeleri gerekiyor. Kişiliğinin sağlam bir şekilde oturması, eğitime yönelmesi, zararlı içerikleri fark edip, onlardan uzak durması ve faydalı şeylerin değerinden haber olması gibi tüm konular için çocuğun eğitilmesi gerekir. Bu konuda çok hızlı şekilde sıkılan 6 yaş ve altındaki çocuk grubu, bu süreci otomatikman zorlaştırıyor. Burada devreye eğlenceli özellikleri bulunan içeriklerin kullanılması devreyegiriyor, eğitim sürecini daha profesyonel hale getiren bu durum sayesinde çocuklarınızı fazla zorlanmadan eğitebilirsiniz. Elbette, bunun için tek uygulama yeterli olmayacaktır ancak Maşa ve Koca Ayı Eğiti Oyunlar, bu yolda atacağınız ilk adım olabilir.

Eğitici mobil oyunlar değişik yaş gruplarına hitap ediyor. Bu yapımların hedef kitlesinde çocuklar bulunuyor ancak içeriğinde yetişkinlere yönelik şeyler de bulunabiliyor. Kişisel gelişim teması altında sunulan çeşitli uygulamalara erişmek bu dönemde oldukça kolay. Maşa ve Koca Ayı oyunu, bu konuda yetişkinlerden ziyade, küçük yaştaki kullanıcıları hedefe aldığını söyleyebiliriz.

Maşa ve Koca Ayı İndir

Çeşitli platformlarda bulabileceğiniz Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyunlar uygulaması, sevilen çizgi film serisinden uyarlanmış. Koca Ayı’ya, arkadaşlarına, kurt, kaplan, penguen ve sincap gibi dostlarıyla vakit geçiren Maşa’nın maceralarını aktaran yapım, çizgi filmdeki karakterleri de içerisinde bulunduruyor.

Çizgi filmi tanıyan çocukların dikkatini otomatikman çekmeyi başaran yapım, eğitici unsurları ön planda tutmayı başarmış. Paylaşım, sevgi ve dostluk gibi önemli olguları aktaran ve onların ne kadar büyük bir zengiliği temsil ettiğini aktaran maceralar, çocuğunuzu erken yaşlarda eğitime yöneltiyor.

Maşa ve Koca Ayı APK Özellikleri

 • Farklı dillerde kelimeler öğreten bulmaca
 • Boyama özelliği sayesinde keyifli çizimleri rahatça boyayabilme
 • Görsel ve hafıza algısını geliştirmek için çeşitli silüetleri ve nesneleri akılda tutturan oyun
 • Bateri ve piyano gibi müzik aletleri
 • Tek kişi veya çoklu oyun desteği
 • 6 farklı kategori altında hafıza ve kişisel beceri geliştirme özelliği
 • 1’den 10’a kadar saymayı öğretme

Bir önceki yazımız olan City Racing Traffic Racer İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Android

 • GooglePlay:

  Maşa ve Koca Ayı Eğitici Oyun İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?