Meter APK - Süper Uygulama Meter APK - Süper Uygulama
Meter APK

Meter APK

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Meter

Meter apk uygulaması Android kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. Çünkü bu uygulama ile batarya, wifi, bildirim sayısı gibi sıklıkla kullandığınız bilgileri canlı olarak güncelleyen hareketli duvar kâğıdına sahip olabilirsiniz.

Meter canlı duvar kâğıdı uygulaması Google Creative Lab tarafından geliştirilmektedir. Bu güzel uygulamaya Meter indir apk butonundan ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Uygulama henüz Google Play Store’da indirilebilir durumda değildir.

 

Hareketli duvar kâğıtlarına bir de kullanışlı istatistikler eklenince ortaya daha profesyonel bir çalışma çıktığını söyleyebiliriz. Canlı duvar kâğıdı uygulaması diyince aklınıza Meter gelmelidir. Bu uygulama hem telefonunuzda güzel bir wallpaper yerine geçer hem de wifi çekim gücü, bildirimler ve bataryanızın kalan oranını görebilirsiniz.

 

Uygulamayı kullanmak çok basittir. Öncelikle Meter apk uygulamasını indirin ve çalıştırın. Daha sonra uygulamayı açıp ana sayfadan hangi özellikleri aktifleştireceğinize karar verin. Wifi, cellular, battery, notifications gibi seçeneklerin yanına çarpı işareti koyabilirsiniz. Seçimleriniz bitince en altta göreceğiniz Set Wallpaper simgesine dokunun. Ekrana gelecek uyarıda erişime izin ver diyin. Uygulamanın anında aktifleştiğini görebilirsiniz. Tüm istatistikleriniz sürekli değişerek ekranınızda wallpaper gibi görünecektir.

 

Sitemizin size sunduğu ücretsiz Meter wallpaper apk uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Klasik duvar kâğıdı görüntülerinden sonra telefonunuzda güzel bir değişim olacaktır. Hatta belki telefonunuzu değiştirmiş gibi hissedebilirsiniz. Ekranınız oldukça dikkat çekici hâle gelecektir. Sizden gören arkadaşlarınızın da denemek isteyeceğine eminiz.

Bir önceki yazımız olan Wifi Analyzer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Android

  • Yayınlanma Tarihi:

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.